Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vegapunk un yardım istediği kişinin kim olduğuda ortaya çıktı bu bölüm sayesinde.Ajan olarak demekki sokmuş ve son ana kadar ortaya çıkmasını istemiyordu.

Bende diyorum ki, klonun normal insandan farkı yok. Nasıl programliyorlar bunları? Pyhtonla mi yazıyorlar kodu acaba USB mi takiyorlar atıyorlar yazılımı.... :D

Bana şunu de bu adamları klonladiktan sonra çip takıyorlar de. daha inandırıcı çünkü genlerle oynayıp bir insanı itaate zorlamak absürt geliyor bana.
Bir şekilde programlamış adamlar. Ona mı kafa yoracağız? :D Emir verildiği gibi ölüme atladıkları bölümler var.

Bu MADS'deki Vegapunk hariç geri kalanların kendi ilgi alanları var gibi, aslında kapak da bir yerde bunu belirtir cinsten. Ceaser meyvelerle ilgileniyor, Queen kimyasal silahlarla, Judge teknolojik silahlar. Bakkin'in alanı ise muhtemelen klonlama.
Vegapunk ise her konuda diğerlerinden daha yetkin gibi, meyvesi smile'dan daha iyi; seraphimler Judge'ın üretimlerinden daha iyi falan. Muhtemelen Stussy klonu Vegapunk tarafından yapıldı, ayıboğan ise Bakkin tarafından.
Bi şunlara bak bide Vegapunka böyle tasarımlar yapabiliyorsun sonra gidip Vegapunk’ı iğrenç bir tip olarak çiziyorsun ben senin yazarlığını...
Bi bu var
Bide bu sen ne yaşıyorsun be Oda bilmiyen iki kişiye sorsak ikisinin aynı çizerin elinden çıktığına inanmazlar.

Son düzenleme:
Bi şunlara bak bide Vegapunka böyle tasarımlar yapabiliyorsun sonra gidip Vegapunk’ı iğrenç bir tip olarak çiziyorsun ben senin yazarlığını...
Bi bu var
Bide bu sen ne yaşıyorsun be Oda bilmiyen iki kişiye sorsak ikisinin aynı çizerin elinden çıktığına inanmazlar.
Sanırım beni yanlışlıkla alıntıladın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık