Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071: Bir Kahramanın Saldırısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 32 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    225
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlamadığınız şey Roger masum insanlara korku salacak birşey yapmadı Hükümete büyük tehdit oldu hükümette başladı medyada propagandaya halkı korkuttu.Wb için çocuklar o bir şeytan diye ip atlıyorlar seride.Fakat gerçekte olan şey bu değil.Kaosu hükümet kendi yaratıyor suçlulara halkın öfkesini yöneltmek için.Garp gibi adam bunları adı gibi biliyordur.Ace kaos falan çıkarmayacaktı gariban halka ne yapacak Ace.Hapse atılsın tamam ama idam edilmemeliydi.Garp buna tepkisini koyamadı jinbe gibi tepkisini koyup hapse girse adamdır derdik ama şu an diyemiyoruz.
Roger'ın ve WB'nin iyi veya kötü olduğunu tam anlamıyla söyleyemeyiz çünkü WB daha önce Rocks Korsanlarına dahildi. Ama gördüğümüz kadarıyla da WB veya Roger'ın iyi olup olmadığını izleyici olarak biz biliyoruz, One Piece dünyasındaki herhangi masum bir insan bilmiyor. Garp orada her ne kadar gerçeği bilse de çıkıp hükümete veya denizcilere karşı gelemez. Neden mi gelemez. İyi korsanlar olduğu gibi kötü korsanlar da var çünkü. Karasakal'ın tayfasının masum insanlara nasıl kötülük yaptığını biliyoruz ya da Rocks Korsanları'nın. Garp'ın herhangi bir müdahalesinde tüm dengeler değişir ve denizciler içerisinde ayrılık oluşur. İyi korsanları kurtarmak isterken kötülerin de önü açılır.

Çizmesi gerekirdi aslında. Adamlar sekiz yıl cocoyashi'yi yağmaladı bir allahın kulu da oradan geçip bu köydekiler ne yapıyor dememiş. Sonrasında da nezuminin bıyığını çekip yolluyorlar. Bayağı karikatürize bir olay var aslında. Mesela bu olay ortaya çıktıktan sonra bir şeyleri yanlış yaptıklarını söyleseler ne bileyim sağa sola devriyeler koysalar güzel olmaz mıydı? Çizmiyor ama. Soru işareti kalan yerleri çizmediği için kötü yazar diyoruz zaten
Haklısın zaten bu konuda bir şey diyemem. Animede çoğu kısım eksik kaldığı için burada da biz birbirimize düşüyoruz.

Ace geri çekilmek nedir bilmezdi. Luffy işin bahanesi. Geri çekilmeyi bilse doğacağı sırada geri çekilirdi zaten.
Vay be ne Aceymiş arkadaş, doğması bile suçmuş. Ace'yi op dünyasında 10dk içinde yenecek karakter yok. Psikolojik ve ağır yaralı olduğu için üstüne meyvesi ters olunca Akainu'ya karşı ağır hasar aldı. Luffy olmasa Ace 10dk savaşırdır sonra Wb bağırınca geri çekilirdi. En kötü Shanks gelene kadar hayatta kalırdı.

Bu başlıkta ben garpın ne kaşarlığı oldu dediğimde bu cevabı vermiştin bana

Luffyi turuklamıyor ace i idam edilmesine ses etmiyor diye. Sanki ace i i garp tutukladı sanki istese kurtarabilirdi (ki kurtardıda en dogru zamanda en dogru hamleyi yaparak he bence yapmamalıydı da ace kendi kaşındı
Sen bunu dedin.

Water 7'da korsan torununu tutuklamama sebebi olarak "çünkü o benim torunum" dedikten kaç hafta sonra bir başka torunu idam edilecekken ben adam kayırmam diyerek ön sıradan idam keyfisi storysi atıyordu kendisi bir desene hele
[/QUOTE]
Nerde dedim onu? Bir göstersene.
@Alpamis ve @Smoker la olan bi sürü konuşmandada ace i kurtarmadı diyip sonra ben onu demedim ben şunu dedim bunu dedim diyorsun. Valla mobildeyim çok zor oluyor uğraşamicam şimdi zaten dışarı çıkıyorum. Tamam sen haklısın aslansın kaplansın kralsın ben yanlışın 😂👍

Bu başlıkta ben garpın ne kaşarlığı oldu dediğimde bu cevabı vermiştin bana

Luffyi turuklamıyor ace i idam edilmesine ses etmiyor diye. Sanki ace i i garp tutukladı sanki istese kurtarabilirdi (ki kurtardıda en dogru zamanda en dogru hamleyi yaparak he bence yapmamalıydı da ace kendi kaşındı
Sen bunu dedin.

Water 7'da korsan torununu tutuklamama sebebi olarak "çünkü o benim torunum" dedikten kaç hafta sonra bir başka torunu idam edilecekken ben adam kayırmam diyerek ön sıradan idam keyfisi storysi atıyordu kendisi bir desene hele

@Alpamis ve @Smoker la olan bi sürü konuşmandada ace i kurtarmadı diyip sonra ben onu demedim ben şunu dedim bunu dedim diyorsun. Valla mobildeyim çok zor oluyor uğraşamicam şimdi zaten dışarı çıkıyorum. Tamam sen haklısın aslansın kaplansın kralsın ben yanlışın 😂👍
[/QUOTE]
Ben nerde "Ace'i kurtarmadı" demişim onu göster. Nerde demişim Ace'iGarp tutukladı. Nerde dedim istese kurtarabilirdi. Nerde hacı nerde?
Alıntıladığın mesajda bile kendiyle çelişmiş olmasından bahsediyorum. Luffy için ayrı Ace için ayrı muamelede bulunuyor olmasından bahsediyorum.
Bu nedir ya, amaç nedir yani anlamıyorum.

Şu forumda benden çok Garp eleştiren yoktur muhtemelen. Üstelik tek bir şeyden sebep değil bir ton sebepten eleştiririm. Ama bir kere bile Ace'i kurtarması gerekirdi neden kurtarmadı demedim. Kafanızdan uydurduğunuz şeylerden sebep değil, söylediklerimden sebep cevap yazacaksanız yazın. Boşa zaman kaybı yeminle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 75)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık