Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071: Bir Kahramanın Saldırısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 32 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    225
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk kendi isteğiyle kendi isteğini yapıyormuş reyiz ben bunu anladım. Ama kendi dediğimi bir mantığı oturtamadım. Yani Mihawk'ın emir almasına gerek yokmuş gibi bir anlam çıkıyor sanki allah allah

@Sesshomaru Gel dediğin zaman geliyor ama gel dendiği için gitmiyor. Siz çağırdığınız için gelmedim ben kendim geldim diyor. E bu bildiğin Tsundere ?
Tsunade diye okudum ben yatar yeter bu kadar :D

Onlar mifak ve avaneleri aslında ama sen bilirsin. Kötü köpek sürüye kurt getirince sahipleri yeter deyip uyutma kararı aldı. :ehe: Belediye ekiplerinden istedikleri kadar kurtulduklarını sansalar da kaderleri bellidir. Bundan kaçış yok;
Hemen sürü mantığına gidiyorlar, köpek içgüdüsü. Üçü falan toplanıyor hızlıca yeni grup kuruyorlar.

Neyse bugün yeterince mesai yaptık. Reis-i Alem Garp babanın Teach deyyusuna giderken yoldan attığı son videoyu da aktarıp gideyim ki dosta güven düşmana korku salsın. @Montana @Sesshomaru @II. Invictus @Alpamis @ch3rlo Buralar hepimize emanet beyler birimiz yokkken diğerimiz! Hadi kolay gelsin.

Geliyor reis geliyor D'lerin D'sine en beton yetmezi geliyor, mahşer günü yolda, hesap günü kapınızda!

Kutsallar Garp’a elleyebiliyor mu? Hayır. Köpek olsa elleyebilirlerdi, Mihawk’ın fare gibi saklanmasının nedeni ellenebilmesi.
İnsan sahip olduğu köpeği tekrar elde etmez , etmek istemez garp zaten kutsalların köpeği , mihawki istemelerinin sebebi de mesajinda saklı , sahip değiller çünkü mihawk köpek değil.

Onlar mifak ve avaneleri aslında ama sen bilirsin. Kötü köpek sürüye kurt getirince sahipleri yeter deyip uyutma kararı aldı. :ehe: Belediye ekiplerinden istedikleri kadar kurtulduklarını sansalar da kaderleri bellidir. Bundan kaçış yok;
İplerin üzerinde garp yazıyor reis gözlerim beni yanıltmadıysa.

İnsan sahip olduğu köpeği tekrar elde etmez , etmek istemez garp zaten kutsalların köpeği , mihawki istemelerinin sebebi de mesajinda saklı , sahip değiller çünkü mihawk köpek değil.

İplerin üzerinde garp yazıyor reis gözlerim beni yanıltmadıysa.
Elde etmek ne ya ben adama elleyemiyorlar diyorum sen elde etmek diyorsun. Sengoku açık açık Garp’a dokunamadıklarını söyledi, başka biri onun yerinde olsa öldürülürdü falan diyor. Düşün efsanesi evrende tanrı olarak kabul gören kutsalların boyunu bile aşmış. Sen hükümet Mihawk’ı arkasında istedi falan diye olmayan bir şeyi söylüyorsun, adamın ölüm fermanını verdiler işte. Mihawk görevinden kovulup kapı dışarı edildi, ardına tekme basıldı. Garp’a bunu yapamazlar, adam hükümsüz takıldığı halde hem de.

Elde etmek ne ya ben adama elleyemiyorlar diyorum sen elde etmek diyorsun. Sengoku açık açık Garp’a dokunamadıklarını söyledi, başka biri onun yerinde olsa öldürülürdü falan diyor. Düşün efsanesi evrende tanrı olarak kabul gören kutsalların boyunu bile aşmış. Sen hükümet Mihawk’ı arkasında istedi falan diye olmayan bir şeyi söylüyorsun, adamın ölüm fermanını verdiler işte. Mihawk görevinden kovulup kapı dışarı edildi, ardına tekme basıldı. Garp’a bunu yapamazlar, adam hükümsüz takıldığı halde hem de.
Hocam ben garpın hiç böyle büyük lanse edildiğini görmedim , ama akainu 5 goroseiye ayık olun aklınızı alırım dedi onu biliyorum.

Garp'ın, Sabondy'de Kizaru'nun uyguladığı tarifeyi uygulaması lazım Kara Sakal tayfasına. Kizaru Logia olduğu için dokunulmazdı o zamanlar; Garp'ın deli dehşet hakisinden dolayı Kara Sakal ekibindekilerin meyvelerinin 0 etkiye sahip olması lazım. Oda yine hevesimizi kursağımızda bırakacak...

Garp'ın, Sabondy'de Kizaru'nun uyguladığı tarifeyi uygulaması lazım Kara Sakal tayfasına. Kizaru Logia olduğu için dokunulmazdı o zamanlar; Garp'ın deli dehşet hakisinden dolayı Kara Sakal ekibindekilerin meyvelerinin 0 etkiye sahip olması lazım. Oda yine hevesimizi kursağımızda bırakacak...

Marcoya attığı yumruktan birer tane atsa bile efsane olur

Haki meyveyi kapatmıyor ki nasıl meyvenin etkisi 0 olacak :) Böyle olsa Luffy her vurduğunda Kaido Ejder formundan çıkardi, Lawın sahnesi çok farklı bir sahne, karakterin kendi üstündeki yeteneği atıyor, rakibe etki etmiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 38)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık