Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071: Bir Kahramanın Saldırısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 32 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    225
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda efsanelere saygı duyuyor. Garp’ı rezil etmez. En azından ölecekse bile baya ezer sonra haince bir pusuda toprağa düşer ya da coby denen o prenses kaçsın diye fedakarlık yapar.

Red Line'a kafa attıktan sonra vay be dedirtecek bir icraat yaparsa eğer Kuma, kahraman da deriz Kuma'ya ama ben bölüme ismini veren kahramanın Garp olduğunu düşünüyorum yine de.
Kuma MJ'nin tepesine çıkıp tüm Kutsal Ejderleri sağa sola fırlatırsa güzel olur, 3 gün yolculuk yapıp halkın içine karışırlar :)

Türkçe bölümü tekrar okudum. Garp reis diyorum başka bişey demiyorum. Herif yürüyen billur. Gelmiyor musunuz , ben gider tek kurtarırım demiş resmen :sapkali:

Diğer denizciler de Luffy'ye dalmaya gidiyor, acaba bilse Luffy ile Koby arasında tercih yapar mıydı..
Garp, BB'nin Winner adasında olduğunu biliyor, Arıkovanına gidiyor. Boş adaya ben de giderdim. :)

Garp'ın o unvanla herhangi bir Denizci Amiraline milyonların önünde saldırması mı bekleniyor? Dadan'ın sorduğu ''Aile mi, iş mi'' sorusu, Garp'ın konumundaki birisine sorulabilecek bir soru değil. Garp Denizci onbaşısı değil.

Garp kendini suçlu gördüğü için aynı olayları yaşamamak için sahaya inip,coby'i kurtarmak istiyor. Yazar bunu dolaylı yoldan gösteriyor zaten. Yani garp'ın savunulacak bir şeyi yok. Gömme olayında ise bazen bir şeyleri abarttığımız doğru ama torununda delik deşik olacaktı be adam! İçinde ikilemler fena yaşıyor karakter. Psikolojisini,iç dünyasını en merak ettiğim karakter. Garp,shanks,lucci. Oda bunları çok iyi işleyebilirdi ama pek göstermedi. Bu karakterlerin motivasyonunu ve psikolojisini iyi anlatabilirdi bize.

Garp'ın o unvanla herhangi bir Denizci Amiraline milyonların önünde saldırması mı bekleniyor? Dadan'ın sorduğu ''Aile mi, iş mi'' sorusu, Garp'ın konumundaki birisine sorulabilecek bir soru değil. Garp Denizci onbaşısı değil.
Luffy’e de kılını kıpırdatmadı Saka az daha öldürüyordu.Dediğin gibiyse o zaman aile edebiyatı etrafa gösteriş yapmasın çakal aile önemli bilmem ne demesin hepsini evlatlıktan reddettim desin.Onu da demiyor.Dadan boşuna dövmedi bunu mangaka ikiyüzlü adam diye mesajı verdi.

La oda bile seneler önce eğlenceli olsun diye lastil meyvesi seçtim demişken, lastiğim elektirikten etkilenmem va vs gösterilmişken daha seribaşında elini çekerek yumruk atan ana karakter ken meyveyi tanıtan herkes lastik meyvesi derken şimdi meyve değişince az cok tahmin etmiştike dönmüş ortalık 😂 yapmayın etmeyin hem kendinizi hem bizi kandırmayın. Luffy nin meyveyle ilgili yapılan 2 tahmin vardı 1. Si rogerde de aynı meyve vardır(ki çıkmadı), 2. Si joyboyla bağlantısı ki bunudq bir çok kişi ya luffy ya hasır şapka yada meyvesi joy boyla alakalı dedi ötesi yok 😂 kim miş şu luffy nin meyvesi mistik zoan mış diye tahmin eden azınlık çok merak ettim
Ben dedim, Paramecia meyvelerin içinde böyle formdan forma geçilmesi pek mantıklı gelmedi. Her formunda fiziksel gücü boyut atlıyordu. Gear 4 formunda üstünden duman kuşağı çıktığı zaman bunu daha önce nerede gördüğümü düşündüm ve Enel'in tanrı formunda olduğunu görünce bu meyvenin paramecia olmadığı konusundan emindim ama elimde de bunu teyit edecek çok fazla bir şey de yoktu. Zaten seriyi takip etmeye başladığımda Luffy vs Katakuri dövüşü başlamıştı. 3-4 ay içinde güncele geldim. Wano'nun başından bu yana güncel takip ediyorum.

Katakuri'nin özel Paramecia olduğunu görünce Luffy'nin meyvesinin de özel bir tip olduğunu düşündüm ama halen formdan forma girmesi bana çok uyumlu gelmedi. Ne zaman ki Yamato'nun hibrid formunu gördüm o zaman Luffy'nin Mitolojik Zoan olduğunu düşündüm ama bir tanrı meyvesi olmasını beklemiyordum.

Hangi bölümlerde söylediğim aklıma gelmiyor ama Luffy'nin meyvesinin Mitolojik Zoan olduğunu açıklanmasından haftalar önce yazmıştım.

Luffy’e de kılını kıpırdatmadı Saka az daha öldürüyordu.Dediğin gibiyse o zaman aile edebiyatı etrafa gösteriş yapmasın çakal aile önemli bilmem ne demesin hepsini evlatlıktan reddettim desin.Onu da demiyor.Dadan boşuna dövmedi bunu mangaka ikiyüzlü adam diye mesajı verdi.

Ailesinin Denizci olması için çabalamasaydı, umursamaz olsaydı sana hak verirdim. Bu adam Luffy ve Ace'in Denizci olmasını istedi, bu yönde hareketlerde bulundu. Ama olmadı. Hayatınızı adadığınız, inandığınız uğruna defalarca kez ölümün eşine geldiğiniz bir olguyu bir anda çiğneyemezsiniz.

Garp'a gereksiz yüklenildiğini düşünüyorum. Uzun zamandır bir bölüm konusunda bu kadar ağır laflar edildiğini de görmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 49)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık