Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071: Bir Kahramanın Saldırısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 32 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    225
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Torun kartı kadar sıkıcı olan bir şey varsa o da hükümet adına bişiler yapıyor sanılması. Ohara falan denildi bugün görende superman okuyoruz sanacak her yere yetişmesi lazım garp'ın kahramanım diye ortada geziyor ya...
Yok torun kartı en kötüsü. Yav hiç olacak iş mi bir düşünsene, onca uyarısı ve gelecek tahminlerine rağmen dediğinin tam zıttını yaptığı için adamdan tüm hayatını silip atmasını, denizcilere güvenen milyarlarca insanı dehşete düşürmesini ve korsanların daha da azıtmasına sebep olmasını istiyorlar. Yani... Pes valla yok böyle bir şey :ehe:

Yok torun kartı en kötüsü. Yav hiç olacak iş mi bir düşünsene, onca uyarısı ve gelecek tahminlerine rağmen dediğinin tam zıttını yaptığı için adamdan tüm hayatını silip atmasını, denizcilere güvenen milyarlarca insanı dehşete düşürmesini ve korsanların daha da azıtmasına sebep olmasını istiyorlar. Yani... Pes valla yok böyle bir şey :ehe:
Hasır şapka etkisi işte. Onlar haricinde iyilik yapan korsan yok.Gerçi onarın iyiliği tesadüf üstüne aday yıkmakla başlıyor ama olsun :D

Lordlar fazla havladığı için köşe bucak kaçıyorlar şimdi. Garp bir köpek olmadığı için kaçmaz, istediğini yapar. Soylular ona dokunamıyor, efsanesi onların tahtından büyük.
Mihawk kendi isteğiyle kendi isteğini yapıyormuş reyiz ben bunu anladım. Ama kendi dediğimi bir mantığı oturtamadım. Yani Mihawk'ın emir almasına gerek yokmuş gibi bir anlam çıkıyor sanki allah allah

@Sesshomaru Gel dediğin zaman geliyor ama gel dendiği için gitmiyor. Siz çağırdığınız için gelmedim ben kendim geldim diyor. E bu bildiğin Tsundere ?

Lordlar fazla havladığı için köşe bucak kaçıyorlar şimdi. Garp bir köpek olmadığı için kaçmaz, istediğini yapar. Soylular ona dokunamıyor, efsanesi onların tahtından büyük.
Garp halkın gönlünde milli kahraman olmuş. Garp öldükten 100 yıl sonra "Adaları korsanlara bıraktı... Roger God Valley'i kurşun sıkmadan aldı... Kendi kültürümüzden kopardı" gibisinden laf eden soylu uşağı spastikler çıkacaktır illa ki ama yine de hiçbir şey yapamayıp kudurmaya devam edecekler. :rolleyes:

Mihawk hükümet köpekliği görevinde bulundu, yani bu adamın fanı olup Garp’a hükümet emrinde çalışmış demek saçma geliyor bana.
Anladım. Sizin fikriniz sonuçta birşey diyemem. Lakin mihawk a hükümet köpeği demenin mantıksız olduğunu düşünüyorum , çünkü shicilerin çoğu hükümeti arkasına almak için olmuşken , hükümet mihawki arkasına almak istemiş gibi duruyor.

Oysa garp gerçek bir hükümet köpeği , arada bir sahibine havlaması , onu bu durumdan uzaklaştırmaz , kulübesi belli sonuçta .

Anladım. Sizin fikriniz sonuçta birşey diyemem. Lakin mihawk a hükümet köpeği demenin mantıksız olduğunu düşünüyorum , çünkü shicilerin çoğu hükümeti arkasına almak için olmuşken , hükümet mihawki arkasına almak istemiş gibi duruyor.

Oysa garp gerçek bir hükümet köpeği , arada bir sahibine havlaması , onu bu durumdan uzaklaştırmaz , kulübesi belli sonuçta .
Kutsallar Garp’a elleyebiliyor mu? Hayır. Köpek olsa elleyebilirlerdi, Mihawk’ın fare gibi saklanmasının nedeni ellenebilmesi.

Onlar mifak ve avaneleri aslında ama sen bilirsin. Kötü köpek sürüye kurt getirince sahipleri yeter deyip uyutma kararı aldı. :ehe: Belediye ekiplerinden istedikleri kadar kurtulduklarını sansalar da kaderleri bellidir. Bundan kaçış yok;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık