Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071: Bir Kahramanın Saldırısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 32 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    225
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu bölümden nasıl olay bizim ihtiyara geldi çözemedim, arkadaş okuduğumuz seri baştan sona gerçekci ve dengelere dikkat ederek giden bir seri değil, olay örgüsünü zenginleştirmek, olayları daha dramatize etmek ve bazı karakterleri seriden çıkartarak asıl karakterlerin önünü açmaya çalışan bir seri nitekim Wb'de bundan payını aldı, mf savaşında bin tane handikapla adamı bir şekilde devre dışı bırakıp öldürdüler, hastalığı nüksetti o sırada müttefikinden göğsüne benim kadar kılıç soktular vs vs ona rağmen bir şekilde Ace'i kurtarma operasyonunu bir yere kadar başardı, Luffy'nin yardımıyla sonrasında Ace'in ölümü tamamen Ace'in kendi hatası aynı yakalanması gibi. sonuç olarak birbirimizi kışkırtmaya gerek yok

Son düzenleme:
Şu bölümden nasıl olay bizim ihtiyara geldi çözemedim, arkadaş okuduğumuz seri baştan sona gerçekci ve dengelere dikkat ederek giden bir seri değil, olay örgüsünü zenginleştirmek, olayları daha dramatize etmek için ve bazı karakterleri seriden çıkartarak asıl karakterlerin önünü açmaya çalışan bir seri nitekim Wb'de bundan payını aldı mf savaşında bin tane handikapla adamı bir şekilde devre dışı bırakıp öldürdüler, hastalığı nüksetti o sırada müttefikinden göğsüne benim kadar kılıç soktular vs vs ona rağmen bir şekilde Ace'i kurtarma operasyonunu bir yere kadar başardı Luffy'nin yardımıyla sonrasında Ace'in ölümü tamamen kendi hatası aynı yakalanması gibi neyse sonuç olarak birbirimizi kışkırtmaya gerek yok
yemin ediyorum koca sayfada o kadar yazı var tek mantıklı yazı bu sanırım. Ne beğeni ne bir şey atılmış neyse youtube videosu atında seri emoji atalım invictus,montana nerdesınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık