Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ciddi bir hasar olmadı ama ciddi savaştılar di mi?:D Tıpkı Luffy vs Lucci gibiydi.

Daha ne kadar batabilirsiniz merak ediyorum.:D

Ben o sayfayı @RedTeroR için attım. O bilir ne demek istediğimi.:D
Ciddi savaştı ama birbirini ezme durumu yoktu ona anlatmaya çalıştım.Sargı yara bandı bunlar basit şeyler ayaküstü uygulandıysa.Sengoku da mfde bantlanıyordu sargılanıyordu ama gördüğümüz kadarıyla adama doğru düzgün vuran olmamıştı bile.
Manga panelini bu yorumla birlikte SGK mufettisine gösterdim, hemen başvuru yapsın maluliyet aylığı bağlayalım dedi, hadi gene iyisin sayemde maaşa bağlanacan :)

BB demek hakkaten mero mero dese milleti taşa cevirecekmis :)

Peki tehlikenin farkında mısınız, dövüş Veganin dükkanında yapiliyor, Nika ortaya çıkıyor, tüm verileri toplayıp Nikayı kopyalarlar Vega renkleri tutturamadigi için bu sefer siyah Nika yaparlar bizim Nikayla darkside Nika carpisir :) @RedTeroR @Millennium Wizard
Bu Vegapunk Darth Vader yapar sonra da başarısız der rengi açık oldu diye. :D Sözde meyveler birer tane benzersizdi şeytan meyvesinin olayı buydu ama her meyveden yüzer tane yaparmış istese.Yemin ediyorum bu bilgi naruto,bleach,torikoda gelse mangakanın ne soyu kalmıştı ne de sopu xD

Ben yarabandı kopyalamayı düşünüyorum çok önemli baksana ezilmiş karakteri iki saniyede kaldırmış ayağa üstelik iksir gibi sonradan azraille de cebelleşmiyorsun.
Lucci bant meyvesi yemis ondan dimdik ayaktaymıs bilinci falan ucmus diyorlar uzaya falan mı gitmis a a! tövbeler tövbesi Ağzı yüzü kan icindeymis nika tek atmıs :hhh: ağda yapmıs kıllarını cekmis luccinin

Lucci bant meyvesi yemis ondan dimdik ayaktaymıs bilinci falan ucmus diyorlar uzaya falan mı gitmis a a! tövbeler tövbesi Ağzı yüzü kan icindeymis nika tek atmıs :hhh: ağda yapmıs kıllarını cekmis luccinin
g3 yediği gibi anlık bir git gel yaşamıştır muhtemelen.

Lucci gayet iyi durmuş sen bakma bunlara. Onlara kalsa Kata, Rayleigh falan dövüyordu iki fiske attı diye lütfüye. Lucci'nin şansızlığı g4'e karşı dövüşmemesi bir iki fiske de Lucci atsa burada Lucci vs Zoro, Lucci vs Marco, Kata vesaire diye giderlerdi.

Her istediği olan her istediği şekle giren adama karşı Lucci çok iyi mücadele etti ve dik duruşunu sergilemeyi başardı.Benim için seviyesi nettir gücünün hakkını verdi.Yanlış okumadıysam Luffy’nin kuvveti için olağanüstü tarzı konuşmuş.Sizlerde diyorsunuz işte bana g4 gibi güçlü gelmiyor.Gelmez tabii imajı bozuk karton karakter ama vurdumu lastik edene kadar bastırıyor hatta adamın içinden geçiyor.Nika’da fiziksel gücü ona katlanmış bile olsa şaşırmam doğrusu.

Bilincini kaybetti mi? Hayır. Luffy g5 çıkış etkisindeyken zokayı yutar mıydı evet :D çok ihtimal konuşuruz. Sonuca bakmak lazım reis dimdik ayakta! Diğerinin salyaları akmakta.
Devam etse ortada bilinç kalmayacaktı ama sen kendini avutmaya devam et reis. Lucci'yi severdim de sizin yorumlardan sonra King'le aynı sınıfa koyacağız mecbur...

g3 yediği gibi anlık bir git gel yaşamıştır muhtemelen.

Lucci gayet iyi durmuş sen bakma bunlara. Onlara kalsa Kata, Rayleigh falan dövüyordu iki fiske attı diye lütfüye. Lucci'nin şansızlığı g4'e karşı dövüşmemesi bir iki fiske de Lucci atsa burada Lucci vs Zoro, Lucci vs Marco, Kata vesaire diye giderlerdi.
Nika zaten kaç kez vurabiliyor? 2 vuruş zaten sentoumaruya dalarken vurdu nika, görmedi reis
Devam etse ortada bilinç kalmayacaktı ama sen kendini avutmaya devam et reis. Lucci'yi severdim de sizin yorumlardan sonra King'le aynı sınıfa koyacağız mecbur...
luffy pardon nika süreye oynayan bir çar maalesef. evet en op güç ama bunu bilse düşman luffy bir şey yapamaz

Savaşın uzaması Lucci'nin daha güçlü karşılık vermesine sebep olurdu, neden? Bölümüden şunu anlıyoruz, Oda Lucci'ye bir rol vermek istiyor, bu ayrıntı önemli!

Oda'nın Lucci'yi öldürmek, ezmek, aradan çıkarmak gibi bir amacı yok, bu konuya defalarca değindim. Senaryoyu da şu şekilde düşündüm, Lucci yok edilmeyecek, yok edilmeyecekse iki seçenek var; Nika ile savaş devam edecek ya da savaş yarıda kalacak. Ben Nika ile savaşın devam edeceği senaryodan yürüdüm. Çokbilmiş'teki savaşın devam etmesi Lucci'nin performansının artmasına sebep olacaktı çünkü en başta belirttim, Oda Lucci'ye bir misyon yüklemek istiyor, bu adamı devre dışı bırakırmısın, hayır! Haliyle savaşın devam etmesi durumunda daha güçlü bir Lucci görmemiz kaçınılmazdı. Oda, diğer yolu seçip savaşı yarıda bıraktı, sorun yok...
En azından Lucci'nin seriiye yeniden dahil olup devam edeceği hususunda yaptığım yorumlar tuttu. :sapkali:

Bilincini kaybetti mi? Hayır. Luffy g5 çıkış etkisindeyken zokayı yutar mıydı evet :D çok ihtimal konuşuruz. Sonuca bakmak lazım reis dimdik ayakta! Diğerinin salyaları akmakta.
Nerden biliyon kaybetmedi? Arayı göstermiyor ki? Aksine bilincim gidiyor dediğini ve bu ne inanılmaz bir güç dediği bilgisi geldi.:D Ki yediği atakta haki bilem yok.:D Kariyerini bitirmek istememiş Luffy.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık