Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Apoo, Luffy'i teklediği zaman Luffy'e daha çok hasar çizilmişti... Lucci'de 2 bandaj var... O da hani şu bizim ufak sıyrık bandajları. :D

Luffy, Lucci'den kaçmış.

Her ne kadar lucci ezik olsada, Luffy çigneyip tükürsede ( tam komedi :hhh: ) bir agirlik gelmesi gerek. O sebeple amiral iyi seçenek ama yeterli degil.

Kizaru ilginç olucak. Shabondy'de yasananlari telafi etmek için. Görünen zoro ama sanji'de dahil olabilir. Kizaru'ya daha uygun.

Ayağa kalkıp seraphimleri ele geçirmişmi, evet. Haliyle kaybetti diyemeyiz çünkü savaşmaya devam edebilecek durumda ve savaş alanını terk eden kişi Nika. Op evreninde zilyon sefer gördüğümüz olaylardan. Kaldı ki op evreninde kaybeden adam öyle ayağa kalkamaz, hele ki Nika tarafından alt edilmişse.
Şu sahnelerde daha adam akıllı haki kullanımı görmeden ezip geçmiş Lucci'yi. Vurmuş kenara atmış işine bakmaya devam etmiş. Sen şimdi başa baş geçti, Luffy zorlandı diyebiliyor musun bu sahnelere. Diyebiliyorsan iddiayı kaybettim diyeceğim.:D

Bu arada Apoo, Luffy'i teklediği zaman Luffy'e daha çok hasar çizilmişti... Lucci'de 2 bandaj var... O da hani şu bizim ufak sıyrık bandajları. :D

Luffy, Lucci'den kaçmış.
Luffy kazandım sanmış desek daha doğru olur.
Luffy de cihaz yok ki? Ayrıca kontrol eden kişi Sentamaru'ydu, Luffy'le ne ilgisi var Seraphimlerin? Hiçbir ilgisi yok.
Doğru cihaz olayını unuttum.Demek istediğim seraphimleri Lucci artık neyle kontrol ediyorsa kendisi kontrol etmez demekti.Kaku ederdi onu da yenip elinden almak daha kolay.

Yine bazı arkadaşlar işlerine geldiği gibi yorumlamaya başlamış.Ada hükümetin adası adamlar korsan biran evvel işlerini bitirip yollarına gitmek istiyorlar.Adaya sürüsüyle denizci gelebilir amiral gelebilir vs vs neymiş luffy lucciden kaçmış neymiş luffy hepsini dövmemiş seraphimlerin kontrolu cp ajanlarına geçmişmiş.Cidden komik ya.2-3 haftadır lucci lucci diye dolanıyorlar adam 2 dakikada dayak yedi dayak yemekten başka hiçbirşey yapamadı luffye insan lafının arkasında durur la işine geldiği gibi kıvırmaz.

• Like
Tepkiler: ...
Şu sahnelerde daha adam akıllı haki kullanımı görmeden ezip geçmiş Lucci'yi. Vurmuş kenara atmış işine bakmaya devam etmiş. Sen şimdi başa baş geçti, Luffy zorlandı diyebiliyor musun bu sahnelere. Diyebiliyorsan iddiayı kaybettim diyeceğim.:D
Hiç öyle ezilmiş gibi bir hali yok Lucci'nin. Gayet savaşmaya devam edecek durumda ve dediğim gibi savaş alanını terk eden kişi Nika.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık