Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy lucciyle kapışırken zoronun kizaruyla vs atması saçma olur. Olsa olsa lucciyi indirecek son darbeyi guran luffye saldıran kizaruyu tutmuştur zoro. Sonrasında olay luffy vs kizaruya döner ki o bile mantıksız bence. Çünkü ofa kizaruyu son savaş öncesi harcatırsa ağır saçmalamış olur. Malum şuanki en güçlü amiral adam. Onu son savaşta görmek daha güzel. Luffye karşı olmasada zoro yada sanjiye karşı.
Bir tarafın yeneceği bir vs olmaz zaten. Kapışırlar bir süre ayrılırlar. Zoro'nun daha çok güçlenmesi için güzel olur. Son savaşta Sanji ile kapışabilir Kizaru evet.

that man vs that man spoilerda kim ağır basıyor ? ben shanks'ı falan göreceğimizi sanmıyorum bu arada

Birileri fena halde kıvırıyor. :D
Lucci'yi yenemez demiştim bu gücünden kaynaklı değildi Lucci'nin çok güçlü bir karakter olduğunu düşünmediğimi de söyledim buna rağmen beklediğimden güçlü çıktı tabi uyanış falan açarak.

Bununla beraber Lucci'yi yenemez dediğim için haksız çıktım eğer yenmişse tabi, sen haklısın bu konuda :ehe:

Not: Lütfü haterı çıkman da hoşuma gitmedi değil xD

Mw böyle çöp karakteri bu kadar savunacak ne gördün şu luccide, neden bu kadar savunuyor ve yüceltiyorsun cidden merak ediyorum 😂
2 sene öncesinin çöpü diyip duruyorlar 2senelik zaman atlamasından sonra ben ise Lucci şu an güçlü dedim.Ben güçlü dedikçe zayıf demeye devam ettiler kısır döngü oluştu inada bindi.Yoksa ne göreceğim önyargılarla boğuşmaktan manga yorumlamayı bıraktık artık yıllardır. :S

Lucci'yi yenemez demiştim bu gücünden kaynaklı değildi Lucci'nin çok güçlü bir karakter olduğunu düşünmediğimi de söyledim buna rağmen beklediğimden güçlü çıktı tabi uyanış falan açarak.

Bununla beraber Lucci'yi yenemez dediğim için haksız çıktım eğer yenmişse tabi, sen haklısın bu konuda :ehe:

Not: Lütfü haterı çıkman da hoşuma gitmedi değil xD

:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık