Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu sayfadan öncesini diyorum 🤦‍♂️

Nika Oburiks gibi işte, haki kazanına düşmüş, kendiliğinden hakili, efekte gerek yok. :D
Bu sahneden önce 1 tane yumruk atmadı ki haki olsun. Kuyruğundan tutup yere çarptırdı, ip atladı.

Luffy’nin Kaido’ya attığı her yumrukta haki efekti var. Zaten 3 kere vurdu onları da Alpa attı.

Yukarıda paylaştığın sayfadan önce, Nika Kaido karşılaşmasında kara yıldırım yok ama Kaido Nika'nın hem silahlanma hem de kral haki kaplı olduğunu belirtiyor.

Bu arada, asla uydurmam. :)
Atsana sayfayı vallahi göremedim. Attığım sayfanınn öncesine baktım. Onun öncesinde bu var.

Bunun öncesinde bu var.

Sonra bu

Sonra bu
Sonra da bu.

Öyle gidiyor. Göremedim.

Atsana sayfayı vallahi göremedim. Attığım sayfanınn öncesine baktım. Onun öncesinde bu var.

Bunun öncesinde bu var.

Sonra bu

Sonra bu
Sonra da bu.

Öyle gidiyor. Göremedim.
Yok işte yok, konya yolundayım. :D

Kaido, Nikanın gücünü açıklıyor ve diyor ki silahlanma ve kral haki kaplı bir dönüşüm... Bunu belirtiyor ancak öncesinde Nika sadece dönüşüm anlarında kara yıldırım yayıyor, başka yok. Ben de diyorum ki Kaido'nun açıklamalarına dayanarak Nika'nın efekt olmasa da haki kullandığı sonucuna ulaşabiliriz.
Bu sahneden önce 1 tane yumruk atmadı ki haki olsun. Kuyruğundan tutup yere çarptırdı, ip atladı.

Luffy’nin Kaido’ya attığı her yumrukta haki efekti var. Zaten 3 kere vurdu onları da Alpa attı.
Ha işte beklediğim cevap buydu, Kaido kendisine atak yapmayan Nika'nın haki kaplı olduğunu nereden çıkarıyor?

Demek ki her seferinde görmemize gerek yok şu kara yıldırımları. :sapkali:

Bunun öncesinde bu var.

Sonra bu

Sonra bu
Sonra da bu.

Öyle gidiyor. Göremedim.
Anladığım kadarıyla “öncesinde haki kullanmadı. Ama kaido yine de hakiyle kaplı olduğunu söyledi. Demek ki hep haki var” diyor.

Bu g5’ten bağımsız bişey diye yorumlamıştım ben. Luffy kral haki öğrenince defalarca thunder bagua yiyip kalkacak hale gelmişti. Kendini kral hakiyle kaplamak düz halinde de yaptığı bişeydi. Yani düz halinde de g5’te dr kendini hakiyle kaplıyordu. Nika’nın derisi kral hakiden yapılma değil.

Luffy saldırıda göstermiyorsa savunmada da kullanmıyordur. Şuan kullanıyor olsa lucci’ye attığı yumrukta yıldırım görürdük kaido’ya attığı her yumrukta olduğu gibi. Belki bu bölüm kullanır lucci kalkar. Uyanışlı zoandan beklerim ben. Ama daha kullanmadı.

Kaido, Nikanın gücünü açıklıyor ve diyor ki silahlanma ve kral haki kaplı bir dönüşüm... Bunu belirtiyor ancak öncesinde Nika sadece dönüşüm anlarında kara yıldırım yayıyor, başka yok. Ben de diyorum ki Kaido'nun açıklamalarına dayanarak Nika'nın efekt olmasa da haki kullandığı sonucuna ulaşabiliriz.

Ha işte beklediğim cevap buydu, Kaido kendisine atak yapmayan Nika'nın haki kaplı olduğunu nereden çıkarıyor?

Kendisine atak yaparken çıka hakiden görüyor. Sayfayı attım sana şaka mısın? Şaka gibi yorumlar yapıyon. Dalga geçiyon herhalde.

Anladığım kadarıyla “öncesinde haki kullanmadı. Ama kaido yine de hakiyle kaplı olduğunu söyledi. Demek ki hep haki var” diyor.

Bu g5’ten bağımsız bişey diye yorumlamıştım ben. Luffy kral haki öğrenince defalarca thunder bagua yiyip kalkacak hale gelmişti. Kendini kral hakiyle kaplamak düz halinde de yaptığı bişeydi. Yani düz halinde de g5’te dr kendini hakiyle kaplıyordu. Nika’nın derisi kral hakiden yapılma değil.

Luffy saldırıda göstermiyorsa savunmada da kullanmıyordur. Şuan kullanıyor olsa lucci’ye attığı yumrukta yıldırım görürdük kaido’ya attığı her yumrukta olduğu gibi. Belki bu bölüm kullanır lucci kalkar. Uyanışlı zoandan beklerim ben. Ama daha kullanmadı.
Kral hakiyi ta ilk uyandığı sırada Kaido'nun Ejder formunu çaıtda kolunu sokup Kaido'yu çekerken oradaki adamları bayıltarak kullandığını da gösterdi. Ayrıca kral haki ve b.hakiyi öncesinde de ekliyordu. Bunlara ek olarak sadece beyaza dönüşmesi ve gücünü aktarabilmesi geldi. Ki arkadaşın bahsettiği sahnede bile yine Kaido bu yorumu karşıdan kral hakili şekilde geldiğini gördüğü atağa karşı yapıyor. Öncesinde böyle bir yorumu da yok.

Arkadaş bir şeyler savunuyor ama bir tane delil olarak sunduğu sayfa yok. Bahsettiği sayfayı ben bulmaya çalışıyorum. Bulup atıyorum onda da bu sayfa değil daha önce diyor. Onu da arıyoruz bulamıyoruz. Kendisine at diyoruz. Bulup atamıyor.:D Vallahi dalga geçiyor.:D

Haki kaplı demiyor zaten. Kullanıyor diyor bunları. Geniş zaman kullanıyor.:D O formda yaptıklarını da kastetmiyor sadece. Bu adam hem armament hem kral haki kullanıyor diyor. Yapabildiklerini sıralıyor. Beyaza dönüşüyor. Gücünü başka şeylere aktarıyor diyor.

Yav abicim seneler sonra uyanış açmış lucci görüyoruz adamlar teke niye gitmiyor diyo. oda lucciyi yedirir mi öyle kolay kolay. Az durun da izleyek. Kaido luffye tek atmıştı luffy uyanışlı halinde miydi?

Bu bağlamda luffy lucciye tek atamaz çünkü lucci meyveyi uyandırmış bir de sağlam adam demekki. Yani tek yemek zorunda mı ezik lütfü tek yedi diye? Luffy bir yonkunun karşısına meyveyi uyandırmadan çıktı. Lucci ise meyvesi uyanmış yani luffye kıyasla daha iyi halde çıkıyor bir yonkunun karşısına.

Bir de şu açıdan da düşünrbiliriz herkesin statları farklı. Yani kaidoda tek atma gücü vardı evet yani saldırı gücü yüksekti. Luffynin statlar daha çok sanki dengeli dağılmış. Yani şöyle örnek vereyim

Kaido : vuruş hasarı 9, gözlem seviyesi 7, savunma 9, meyve gücü 8

Luffy : vuruş hasarı 7,5, gözlem haki 8, savunma 8, meyve gücü 10 gibi

Yav abicim seneler sonra uyanış açmış lucci görüyoruz adamlar teke niye gitmiyor diyo. oda lucciyi yedirir mi öyle kolay kolay. Az durun da izleyek. Kaido luffye tek atmıştı luffy uyanışlı halinde miydi?

Bu bağlamda luffy lucciye tek atamaz çünkü lucci meyveyi uyandırmış bir de sağlam adam demekki. Yani tek yemek zorunda mı ezik lütfü tek yedi diye? Luffy bir yonkunun karşısına meyveyi uyandırmadan çıktı. Lucci ise meyvesi uyanmış yani luffye kıyasla daha iyi halde çıkıyor bir yonkunun karşısına.

Bir de şu açıdan da düşünrbiliriz herkesin statları farklı. Yani kaidoda tek atma gücü vardı evet yani saldırı gücü yüksekti. Luffynin statlar daha çok sanki dengeli dağılmış. Yani şöyle örnek vereyim

Kaido : vuruş hasarı 9, gözlem seviyesi 7, savunma 9, meyve gücü 8

Luffy : vuruş hasarı 7,5, gözlem haki 8, savunma 8, meyve gücü 10 gibi
Doğru.

Ama nika yüzünden güzel vs göremeyiz bir an önce g4'e geçmeli diyeceğimde g4 'e nasıl geçecek. Eski vs'lere doyum olmuyordu. Şimdi osursa şok dalgasıyla lucci hasar alır meyvesi saçma sapan bişi çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık