Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sende akainu ve rayleighten kaçtın ölen adamın suratından korktun :oleyo2:
Rayle'den ne zaman kaçtık? Bizim arkamızda Oda olmadığı için yarın bir gün ölünce Nika gibi bir şeye dönüşemiyoruz. 2 sene sonra Akainu, Teach'in yerini yurdunu biliyordu. Çok istiyorsa gidip dövmeye çalışabilirdi. :rolleyes:

Nika benim de canımı sıkıyor ama sevdik bir kere, vazgeçilmiyor. :( Ne olurdu sanki şunun Nika yerine G5 diye soksa gözümüze :( Sabah sabah yine Oda'ya sövdük, cehenneme bir bilet daha aldık.
Böyle bir şeyi hiç sokmayacaktı seriye. Mahvetti. Ben artık 1 gram Luffy dövüşü izlemek istemiyorum. Hayır sanki g4 ile dövemez... Şu an g2-g3-g4 bomboş.

Ben fikrimi net söylerim her zaman, diğer bir düşüncemle de tutarsızlık içermez. Kolluyorsun oyle bir açiğımi buldun yardiracaksin zaten.
Senin açığını bulmama gerek mi var? Amiralci olarak sen kendini Luffy'den yumruk bekleyen Kaido gibi yaptın zaten. :D Her şeye havlayıp ısırmayan ama hasta ve düşmüş birini gördü mü saldıran finolar gibi karakter Akainu :D Allah sabır versin ne diyeyim. Bak Lucci üzerinden bana bir hiciv yaptın dün ve ben onu düzelttim. Gelen spoiler tam da düzeltmeme uygun geldi.

Dıkşın! Öldün çık.

Senin açığını bulmama gerek mi var? Amiralci olarak sen kendini Luffy'den yumruk bekleyen Kaido gibi yaptın zaten. :D Her şeye havlayıp ısırmayan ama hasta ve düşmüş birini gördü mü saldıran finolar gibi karakter Akainu :D Allah sabır versin ne diyeyim. Bak Lucci üzerinden bana bir hiciv yaptın dün ve ben onu düzelttim. Gelen spoiler tam da düzeltmeme uygun geldi.

Dıkşın! Öldün çık.
Luffy'nin Lucci'yi yeneceğini bilen 7 milyar kisi arasındasın, en büyük başarın tebrikler.

Kendinden güçsüz olan denizoğlanlarına posta koyarken iyiydi ama değil mi pisicik? Kuyruğunu kıstırıp kaçarsın böyle.

Lucci uyanış açtığına göre Houshoku Haki'si var demektir. 2 sene sonrada kral hakiyle vurmayı öğrenir.

Luffy şuan baya güçlü olduğu için Lucci'nin seviyesini tam anlayamadık. Diğer tayfa üyelerine karşı nasıl performans gösterirdi acaba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 36)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık