Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069: Her Şeyi Arzuya Borçluyuz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 37.3%
  • Orta

Kullanılan: 56 18.0%
  • Kötü

Kullanılan: 20 6.4%
  • Leş

Kullanılan: 119 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    311
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Montana @II. Invictus hakemlere bakar mısın , Ivan Bebek'le Ali Palabıyık
Bu kadar itham karşısında daha fazla duramam. Çok biliyiyorsan sen yap, kural belli. Luffy Lucci'yi rahatça yeneceğini hissettirirse @Jacques Luffy Lucci'yi rahatça yeneceğini hissettiremezse @RedTeroR kazanıyor. Kabul ederlerse benim yerime hakem ol, ben birakiyorum bu tarz ithamlarla ismime leke sürdüremem.

Leşi kim akıl etmişse çok iyi etmiş.Kaido'yu deviren Luffy'nin,Lucci'ye tek atması gerekiyordu çünkü.

Bu meyve Luffy'de değilde Karasakal'da olsaydı Lucci bu bölüm inmişti.Luffy meyvenin hakkını vermiyor maalesef!!!

Bu kadar itham karşısında daha fazla duramam. Çok biliyiyorsan sen yap, kural belli. Luffy Lucci'yi rahatça yeneceğini hissettirirse @Jacques Luffy Lucci'yi rahatça yeneceğini hissettiremezse @RedTeroR kazanıyor. Kabul ederlerse benim yerime hakem ol, ben birakiyorum bu tarz ithamlarla ismime leke sürdüremem.
Şaka yapıyor yav :bilmem:
Leşi kim akıl etmişse çok iyi etmiş.Kaido'yu deviren Luffy'nin,Lucci'ye tek atması gerekiyordu çünkü.

Bu meyve Luffy'de değilde Karasakal'da olsaydı Lucci bu bölüm inmişti.Luffy meyvenin hakkının vermiyor maalesef!!!
Bir dakika önce o bana yemek verdi diye Lucci'ye giriyor sonra Nika olup uyumaya başlıyor :ehe:

Bu meyve Luffy'de değilde Karasakal'da olsaydı Lucci bu bölüm inmişti.Luffy meyvenin hakkını vermiyor maalesef!!!
Teach'te iki tane meyve var. İkisi de kendi alanında (paramecia ve logia) en güçlü meyveler. CP0'dan kaçtı diyordular bu adama.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık