Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069: Her Şeyi Arzuya Borçluyuz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 37.3%
  • Orta

Kullanılan: 56 18.0%
  • Kötü

Kullanılan: 20 6.4%
  • Leş

Kullanılan: 119 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    311
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir konu başlığı açmak lazım. Doğru yorum diye altına da bunu eklemek gerekir.
Estağfurullah kızdığımız şey her daim mangaka ve onun olmayan yazarlığı. Yoksa karakter zamanında potansiyelini göstermiş. Bu arada bir noktada hükümet denizci çekişmesi de yaşanacaksa o arc bu arc olabilir. Sentoumaru öylesine biri değil ve Kizaru da amcası. Kizaru öyle kafa kaldıracak bir tip olarak görünmedi hiç şu ana kadar ama sakazuki'yi sallamayıp yola çıkmışsa her şeyi göze almış olabilir

Oda, Lucci'nin fişini çekmek için gerekli tüm elementleri bir araya getirmiş bu bölüm. Benzer bir senaryoyu Aramaki'de de görmüştük.
Lucci emirlere uymadan haraket edip üstüne birde Sentomaru'yu yaralıyor. Sen şu tesadüfe bak adaya da Sentomaru'nun amca dediği Kizaru geliyor...
Muhtemelen Luffy ile dövüşünden yarı baygın kurtulur. Sonra Kizaru gelip 2 lazer atar, en son Kaku pamuğu tıkar. Fanlarına şimdiden geçmiş olsun.
Bu senaryonun adınıda Oda koyalım.

Luccinin Akainun karşısına çıkabildiği bir senaryo hayaledebilen var mı ? :D
Süt dökmüş kediye döner bizim pati adam.
Çok özür dilerim ama şu yorumlar gerçek mi?

Kaido'yu öldüren adamın karşısına, emirleri çiğneyip çıkan adam Akainu'ya ne yapmaz. Cidden patlamaya yer arıyorsunuz yemin ederim, @Empyrium arada fevrileşiyor ama hak verdim adama. Bu kadar uçmayın yau :D

Çok özür dilerim ama şu yorumlar gerçek mi?

Kaido'yu öldüren adamın karşısına, emirleri çiğneyip çıkan adam Akainu'ya ne yapmaz. Cidden patlamaya yer arıyorsunuz yemin ederim, @Empyrium arada fevrileşiyor ama hak verdim adama. Bu kadar uçmayın yau :D
hepsiyle uğraşmaktan kafayı yedim. Birde aylardır yazıyorum onun etkisi var sahada tek kaldım yahu :)
neyse ki imdadıma yetişecek birileri var :a:

Normalde Lucci'nin amiral seviyesine gelmesinde bir mahsur olmaz. Nihayetinde gördüğümüz arc bosları içinde hem yaş olarak en genci idi hem de seviye olarak luffy ile denkti. Law dediğimiz adamdan toplasan dört yaş büyük bir adamdan bahsediyoruz. Fakat bir karakteri bir gram dahi işlemeye tenezzül etmeyince böyle tepki gelmesi normal oluyor haliyle.
Bu bakış açısı tuhaf geldi bayağı, arc bossları içinde en genç olması neyi değiştirir ki iki yıl önce dayağını yiyenler kervanında adı var mı yok mu? Luffy ile denkti diyorsun, ona bakılırsa Crocodile ve Enel daha güçlüydü Luffy'den ama ikisini de yendi. Hatta Moriah'ın, Kaido ile kapışmışlığı bile var. Luffy, daha ilk defa Enies Lobby'de kullandığı Gear 2 ve Gear 3 ile devirdi ve üstelik bu gücü uzun süredir kullanan biri bile değildi. Lucci ile aralarında 11 yaş fark var, Lucci sağlam Haki kullanıcısıydı ve buna rağmen kaybetti.

Elbette Lucci'nin bir amiral olması sırıtmaz ama şu anda çok uzak. Bir 10 yıl daha böyle çalışmaya devam etsin ileride belki dediğin olur.

Sentomaru ile Atlas'ı yenmesi çok abartılacak bir durum değil, bu ikisinin YC1 olduğunu mu düşündünüz de Lucci'ye amiral olması şaşırtıcı olmaz diyorsun. Zaman atlaması sonrası Luffy'nin Haki kullanmış olmasına şaşıran biri Sentomaru.

Başta Yonko’yu yenemezler diyordun bireysel güce bağlayıp, şimdi organizasyondan dolayı ellemiyorlar yoksa avlarlar diyorsun.
Bireysel kapışırlarsa durdururlar.2-3 kişi tekine gelseler novalar gibi yenerler ama novalar gibi gelemiyorlar çünkü tayfalarını öyle tek tek ayırıp mağlup edemezler o sadece bizim tayfanın senaryosunda olur.Adamların her işi rast gidiyor zaten kehanetten dolayı şanssız olma ihtimalleri zayıf elemana güçlü rakip gelme ihtimali bile yok.

Bireysel kapışırlarsa durdururlar.2-3 kişi tekine gelseler novalar gibi yenerler ama novalar gibi gelemiyorlar çünkü tayfalarını öyle tek tek ayırıp mağlup edemezler o sadece bizim tayfanın senaryosunda olur.Adamların her işi rast gidiyor zaten kehanetten dolayı şanssız olma ihtimalleri zayıf elemana güçlü rakip gelme ihtimali bile yok.
Akainu tek başına Yonko yener, Kizaru ve Aokiji’de de denk olacak potansiyel olabilir.

Bu bakış açısı tuhaf geldi bayağı, arc bossları içinde en genç olması neyi değiştirir ki iki yıl önce dayağını yiyenler kervanında adı var mı yok mu? Luffy ile denkti diyorsun, ona bakılırsa Crocodile ve Enel daha güçlüydü Luffy'den ama ikisini de yendi. Hatta Moriah'ın, Kaido ile kapışmışlığı bile var. Luffy, daha ilk defa Enies Lobby'de kullandığı Gear 2 ve Gear 3 ile devirdi ve üstelik bu gücü uzun süredir kullanan biri bile değildi. Lucci ile aralarında 11 yaş fark var, Lucci sağlam Haki kullanıcısıydı ve buna rağmen kaybetti.

Elbette Lucci'nin bir amiral olması sırıtmaz ama şu anda çok uzak. Bir 10 yıl daha böyle çalışmaya devam etsin ileride belki dediğin olur.

Sentomaru ile Atlas'ı yenmesi çok abartılacak bir durum değil, bu ikisinin YC1 olduğunu mu düşündünüz de Lucci'ye amiral olması şaşırtıcı olmaz diyorsun. Zaman atlaması sonrası Luffy'nin Haki kullanmış olmasına şaşıran biri Sentomaru.
Ben Lucci amiral gücündedir demedim ki :D dövüş bitsin ona göre yorumlama yapılır tabii çizmeye devam ederse. Moriah Croc Kuma vs belirli seviyenin üzerinde karakterler zaten. İlla herkes gelecekte o seviyeye gelecek diye bir yok pek tabii. Fakat bazılarının gelmesi niye anormal olsun. Lucci profil olarak buna uygun bir karakter. Luffy'den 11 yaş büyük ama Law'dan 4. Gelişime gayet de açık yani. Ben şu anda seviye belirlenecek kadar bir şey görmediğimizi düşünüyorum.

Ayrıca ben burada hep yazar eleştiriyorum çünkü işlemiyor adam. Diyorum ki Lucci bu seviyede gelecekse bana bir tane olayda aktif rol oynarken göster ikna olayım. Ama bunu sadece bunun için söylemiyorum. Zoro gidip pica yenip sonra sağ kol yeniyor. Sonra da Zoro zaten bu seviyede gelmiş diyorlar. Halbuki yazar bunları zerre umursamıyor bile. Artık bu seviyede deyip geçiyor. Sanji de aynı şekilde. Luffy dışında dövüşüp güçlenen karakter göremiyoruz.

Bu arada sentoumaru gibi birine zarar verecek profil olması hasebiyle de şu an burada olabilir. Bazı olaylar tetiklenebilir bu vesileyle. Yenebilmesi değil yenmesi mesele. Sentoumaru da bu organizasyonun bir parçası ve Kizarunun doğrudan yeğeni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık