Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Numbers'lar güçlü diyorsun Cp0 ajanı olan Maha shigan ile tek atıyor. Okuduğunu unuttun herhalde. :hhh:

Maha o zaman en güçlü cp0 ajanı. Hatta G4 luffy ile denk bir parmağı. :ehe:

Hajrudin pek zorlanmadan yener herhangi bir Numbers'i. Mantıklı argüman sunacağım diye koskoca Elbaf devlerinden güçlü yaptın Numbersları. Şaka gibi olan sensin bence. Hadi çer çöpten güçlü olsun bazıları ama Hajrudin'den deme bari. Adam filo komutanı olmuş. Bir yere sahip seride. :D
Yoo unutmadım, Drake'de en güçlü saldırısıyla bir tanesini devirdi. Buradan nereye varmaya çalışıyorsun yani Luffy yoldan geçene Gear 4 açtıysa Lucci'nin de yapabileceğini mi iddia ediyorsun? İkisi arasında bir fark var Luffy ana karakter ve Oars karşısında bütün bir takım olarak dövüşürken nasıl zorlandıklarını anlatıyor ve artık her şey değişti diye o formuna girip tekleyip geçiyor. Lucci ise yan karakter ve gücüyle alakalı bir şey göstermesi gerekirken hibrid formuyla en güçlü saldırısını yaptı.

Hajrudin'e Gear 2 ile çaktı, Numbers'e ise Gear 4 kullandı. Hajrudin'in alabileceğini düşünmüyorum.

Vega eğer Dragon tarafına katılıp bu hayalini de yapmak isterse Dragon bir sürü daha müttefik kazanacaktır. Vega'nın hayali Dragon'un amacına hizmet edecek. Mehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Yoo unutmadım, Drake'de en güçlü saldırısıyla bir tanesini devirdi. Buradan nereye varmaya çalışıyorsun yani Luffy yoldan geçene Gear 4 açtıysa Lucci'nin de yapabileceğini mi iddia ediyorsun? İkisi arasında bir fark var Luffy ana karakter ve Oars karşısında bütün bir takım olarak dövüşürken nasıl zorlandıklarını anlatıyor ve artık her şey değişti diye o formuna girip tekleyip geçiyor. Lucci ise yan karakter ve gücüyle alakalı bir şey göstermesi gerekirken hibrid formuyla en güçlü saldırısını yaptı.

Hajrudin'e Gear 2 ile çaktı, Numbers'e ise Gear 4 kullandı. Hajrudin'in alabileceğini düşünmüyorum.
G4 ile devirdi diye Drake'in saldırısı da en güçlü saldırısı mı oldu ? :D

O zaman Maha'nın parmağı eşittir G4 Luffy diyebiliriz. Üstüne Maha daha güçlü olan Numbers deviriyor. Maha olayına bir açıklık getirmeni bekliyorum. Bu mantıkla bakıyorsan Maha'nın parmağını da bu seviyelere çıkarman lazım :d Numbersları Brook bir saldırıyla, Robin bir tokatla deviriyor. Boşuna anlam yüklemene gerek yok bunlara. Luffy'nin olayı tamamen aynı Lucciyle.

Adam bu forma geçip saldırıyor o kadar. Gelişip gelişmediğine buradan karar veremezsin. Karşısına güçlü bir karakter gelir, ne kadar varlık gösterir görürüz. O zaman anlarız gelişip gelişmediğini. Haftaya belli olur zaten.

wano arcında bence göreceğimizi gördük luffy bütün p-upları aldı bugünde böyle bir bölüm aldık 2 hafta sonunda, ben gaz almıyorum artık :D (sadece benzin)

Şuan tek isteğim adam gibi bir dövüş görmek. Arc başındaki ilk çarpışmalarda Luffy nin salakça bir olayla dövüşemez hala gelmesini görmekten bıktım.

Lucci'yle artık kimseyi heyecanlandıramayacağının kanıtı gibi bölüm. Normalde Sanji ya da Zoro'nun, sen kaptanıma bir kez yenildin, seviyeni bil deyip ayar çekmesi gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık