Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı meyveler dövüşmek için çok uygun değil. Caribo'nun meyvesi de çöp. Ama feci stok yaparsın o meyveyle. Smoker'ın meyvesi daha iyi en azından çok hızlı tekme, yumruk vs atmana olanak sağlıyor ama sırf bunun için duman olmanın da pek bir esprisi yok. Smoker fizik gücüyle fark yaratan haki ustası bir karakter olsaydı neyse de adamın öyle bir olayı da yok. O yüzden inanılmaz gelişim sağlamaması şaşırtmadı.
Smoker'ın inanılmaz bir gelişim yaşamaması beni de şaşırtmıyor. Demek istediğim iyi ellerde duman meyvesinin potansiyeli yüksek. Crocodile gibi retconu yapıştırsaydı sağlam dönüş yapardı.

Smoker'ın inanılmaz bir gelişim yaşamaması beni de şaşırtmıyor. Demek istediğim iyi ellerde duman meyvesinin potansiyeli yüksek. Crocodile gibi retconu yapıştırsaydı sağlam dönüş yapardı.
Hep demişimdir bu adam yanlış meyve kurbanı. Çok daha sağlam meyvesi ya da gücü olmalıydı. Önemli bir karakter Smoker böylesine aciz kalması yakışmıyor

Lucci'nin seriye katacağı bir halt yok aksine şu anki Luffy ile ciddi dövüş çıkarabilmesi serinin ırzına geçecek bir başka olay olur. Adam belli başlı şeyleri mantık çerçevesinden çıkardıkça bizimkilerin önümüzdeki süreçte yapacakları aksiyonları, gelişimleri değersizleşiyor farkında değilsiniz. Yemişim Lucci'nin katacağı heyecanı isimsiz bir karakter tasarlayıp salsaydı Wg'nin X biriminden diye. Heyecan yapardık o zaman biraz.
Şu anki Luffy'nin rakipsiz olması lazım, sadece Lucci değil. Oda Luffy'i bu seviyeye çıkararak zaten seriiyi yok etti. Bu noktadan sonra Luffy'e rakip lazım, bunun ne şekilde olacağını görürüz, belki senin dediğin gibi belki benim.

Bahsettiğin yeni, isimsiz bir karakter konusu ise Oda'nın son iki arcta önemli ölçüde başarısız olduğu bir konu. Bu başarısızlığı fark etmiş olmalı ki yeni karakterler yaratmak yerine eskileri sahaya sürüyor, neden? Yeni bir karkatere derinlik katıp ona duygu yüklemek ciddi zaman ve bölüm istiyor, odanın o kadar çizecek zamanı kalmadı. Bu yüzden seriinin geri kalan kısmını eski karakterlerle devam ettireceğini düşünüyorum, elbette yeni karakterler de olur. Dragon, Vegapunk gibi bahsedip göstermediği karakterler de. Diyeceğim, yeni isimsiz karakter olayı boş, bunu anlamamız gerekiyor. Onun için Oda eskileri güçlendirecek ya da gücünü göstermediklerini daha güçlü halde karşımıza çıkaracak.

Lucci konusu da bir kaç bölüme netleşir, görelim.

Şu anki Luffy'nin rakipsiz olması lazım, sadece Lucci değil. Oda Luffy'i bu seviyeye çıkararak zaten seriiyi yok etti. Bu noktadan sonra Luffy'e rakip lazım, bunun ne şekilde olacağını görürüz, belki senin dediğin gibi belki benim.

Bahsettiğin yeni, isimsiz bir karakter konusu ise Oda'nın son iki arcta önemli ölçüde başarısız olduğu bir konu. Bu başarısızlığı fark etmiş olmalı ki yeni karakterler yaratmak yerine eskileri sahaya sürüyor, neden? Yeni bir karkatere derinlik katıp ona duygu yüklemek ciddi maharet, zaman ve bölüm istiyor, odanın o kadar çizecek zamanı kalmadı. Bu yüzden seriinin geri kalan kısmını eski karakterlerle devam ettireceğini düşünüyorum, elbette yeni karakterler de olur Dragon, Vegapunk gibi bahsedip göstermediği vs. Diyeceğim, yeni isimsiz karakter olayı boş, bunu anlamamız gerekiyor. Onun için Oda eskileri güçlendirecek ya da gücünü göstermediklerini daha güçlü halde karşımıza çıkaracak.

Lucci konusu da bir kaç bölüme netleşir, görelim.
Dev adasından çok güzel rakip çıkar Luffy'e. İlla aşırı zorlamasına da gerek yok. Bu arc zaten PH gibi Luffy hiç kimseyle dövüşmese bile akar gider mevzu bağlanır. Luffy başından sonuna 1 vs 1 devam eden bir mücadele sonunda Kaido'yu yenmedi. Şu an gene o seviyelerde biriyle dövüşse iyi dövüş çıkar. Kaldı ki bir sonraki potansiyel rakibinin meyve iptal etme yeteneği var üstüne deprem meyvesi sahibi. Bu serinin eski tiplerin parlatılıp tekrardan bizimkilerin önüne sürülmesine ihtiyacı yok. Lucci ile ciddi ve zorlu bir kapışmaya girmek rezillikten başka bir şey olmaz.

Dev adasından çok güzel rakip çıkar Luffy'e. İlla aşırı zorlamasına da gerek yok. Bu arc zaten PH gibi Luffy hiç kimseyle dövüşmese bile akar gider mevzu bağlanır. Luffy başından sonuna 1 vs 1 devam eden bir mücadele sonunda Kaido'yu yenmedi. Şu an gene o seviyelerde biriyle dövüşse iyi dövüş çıkar. Kaldı ki bir sonraki potansiyel rakibinin meyve iptal etme yeteneği var üstüne deprem meyvesi sahibi. Bu serinin eski tiplerin parlatılıp tekrardan bizimkilerin önüne sürülmesine ihtiyacı yok. Lucci ile ciddi ve zorlu bir kapışmaya girmek rezillikten başka bir şey olmaz.
sanırsın o dev adasındakinide yenmeyecek. Serinin zevki baştan kaçtı zaten ben en çok zevki şu seride lucci vs'sinden aldım. Ana karakterin en çok kan kustuğu vs'di o yüzden lucci vs si görmek istiyor insanlar saçma sapan nikanın kaidoyla ip attığı vs'ler değil.

sanırsın o dev adasındakinide yenmeyecek. Serinin zevki baştan kaçtı zaten ben en çok zevki şu seride lucci vs'sinden aldım. Ana karakterin en çok kan kustuğu vs'di o yüzden lucci vs si görmek istiyor insanlar saçma sapan nikanın kaidoyla ip attığı vs'ler değil.
Ahaha ana karakterin yenilip ölmesini isteyen bir arkadaş. Evet aradığını burada bulamayacan. Aslında aradığını hiç bulamayacan. Öyle bir seri yok.:D

Ahaha ana karakterin yenilip ölmesini isteyen bir arkadaş. Evet aradığını burada bulamayacan. Aslında aradığını hiç bulamayacan. Öyle bir seri yok.:D
ana karakterin ölmesi? Ana karakter ölse seri bitecek hacı. Niye ölsün adam ölümsüz zaten sen yanlış anladın biz ana karakterin gülerek,kahkaha atarak vs atmasını değil,epic dövüş istiyoruz yumruk yumruğa erkek gibi o vs'de lucci'de var bi. Diğerleri ya taş ya sopa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık