Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1067: Punk Kayıtları

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 95 50.8%
  • Orta

Kullanılan: 54 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.3%

• Kullanılan toplam oy
    187
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler siz Kuma'nın koşuşturmasını Bonney'e bağlıyorsunuz da Kuma'nın bu koşuşturması ya Sabo yüzündense?

Kuma,kendisini kurtaran adamın yani Sabo'nun öldüğünü ya da yakalandığını öğrenmişse bu yüzden koşuşturmuş olamaz mı?

Beyler siz Kuma'nın koşuşturmasını Bonney'e bağlıyorsunuz da Kuma'nın bu koşuşturması ya Sabo yüzündense?

Kuma,kendisini kurtaran adamın yani Sabo'nun öldüğünü ya da yakalandığını öğrenmişse bu yüzden koşuşturmuş olamaz mı?
Önceki başlıkta açıkladım. Markette sıvı yağlarda % 50 indirim varmış ona koşuyor adam sonuçta geçindirmesi gereken bir ev var.

Şeytan meyvelerinin kopyalanması olayı da açıklanmış kopya meyveler kusurlu bakalım ne kusuru çıkacak. Herkes meyvelerin kusursuz şekilde kopyalandığını iddia ediyordu.

İnsanlar takip ettiği bir serinin sevmediği yönlerini eleştirecek tabiki. Neden okumasınlar ki vakit alan bir şeyde değil. Forumun sadece övgü yorumları yapılan bir yer olmasındansa farklı düşüncelerde görebilmek daha iyidir.
İşaretlediğim kısma tam katılmıyorum çünkü farklı bir görüş ve düşünce belirten yok. Forumun görüş bildiren üyelerinin çoğu serinin gidişatını beğenmediğini belirtiyor. Bu farklı bir görüş değil bu kabul edilen genel görüş. Esasen beğenenler farklı görüş belirtmiş oluyor.

İşaretlediğim kısma tam katılmıyorum çünkü farklı bir görüş belirten yok. Forumun görüş bildiren üyelerinin çoğu serinin gidişatını beğenmediğini belirtiyor. Bu farklı bir görüş değil bu kabul edilen genel görüş. Esasen beğenenler farklı görüş belirtmiş oluyor.
Luffy’nin meyve mevzusundan sonra beğenmeyen okumasın muhabbetti arttı. Bence Luffy tarafı bu tarz yorumları görünce Vietnam fbsi yaşadığı için tepki gösteriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık