Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1067: Punk Kayıtları

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 95 50.8%
  • Orta

Kullanılan: 54 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.3%

• Kullanılan toplam oy
    187
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berserk ve Naruto'nun konuşulması gayet normal çünkü en ufak bir ilerleme yok. CP0 geliyordu, hala geliyor. Sanji yine dostlarına güven veriyor. Kuma sıkıntıdaydı, halen sıkıntıda.. Her zamanki low iq Luffy muhabbetine maruz kaldık. Bir tek Vega'nın meyvesini öğrendik heralde..

Son düzenleme:
Şu an OP'in Güç dengesi ve zaman çizelgesi olarak mıçmadığını iddaa edebilecek birisi var mı ? Biz 25 yıldır seri okuyoruz daha mangada 1 sene geçti 2 yıl TS saymazsan. Şu an Luffy'nin 25-30 larında olması gerekiyordu kesinlikle Tayfa çok çocuksu kaldı. Diğer Yonkou tayfalarına bak bizimkilere bak çoluk çocuk kaldılar diğer korsanların efsanelerin yanında

O yüzden onların olduğu bir kıyaslama hatalı oluyor.

Berserk ve Naruto'nun konuşulması gayet normal çünkü en ufak hiç bir ilerleme yok. CP geliyordu, hala geliyor. Sanji yine dostlarına güven veriyor. Kuma sıkıntıdaydı, halen sıkıntıda.. Her zamanki low iq Luffy muhabbetine maruz kaldık. Bir tek Vega'nın meyvesini öğrendik heralde..
acayip yavaş gerçekten. Bu adamın bu kadar yavaş ve ağırdan almasındaki motivasyon ne? Rekor falan mı kırmaya çalışıyor?

Beyler bakın beğenmeyen harbi okumasın. Bir salın bizi. Her bölüm gelip beğenmediğinizi yazıyorsunuz. Anladık beğenmiyorsunuz. :D
Oda'nın en büyük esin kaynağı yeni nesil türkçe rapciler olmalı. Sadece koklatıyor. Sürekli koklatıyor. Birde ayak kokusu gibi çirkin kokuyor, lanet..

İtachi diye şarkı yapam. Şarkı'da İtachi'yle alakalı tek cümlem '' aldım kolyeyi İtachi'den '' olsun. Ahanda One Piece bu. Gerekirse sabaha kadar One Piece gömebilirim.. :D

Son düzenleme:
Beyler bakın beğenmeyen harbi okumasın. Bir salın bizi. Her bölüm gelip beğenmediğinizi yazıyorsunuz. Anladık beğenmiyorsunuz. :D
Şey gibi oldu sen oy vermiyorsun ben oy vermiyorum bu adam nasıl seçiliyor (İllüminati misali gizli mesaj içerir :D ) Beğeniyoruz ben neredeyse 15 senedir haftalık takip ediyorum artıkda hızlansın yeter. Çoluk çocuk oldu el kınıyor koca adam çizgi film mi izliyorsun çizgi roman mı okuyorsun diye 35 40 yaşındaki insanlara anime mangayı mı anlatalım ne yapalım bizleri de anla şurada 5 10 sene sonra bir gözümüz toprağa bakacak. :D

Dragon ile Ivankov'un Kuma'ya çıkışmasına anlam veremedim. Ulan gariban size katıldığı günden beri gün yüzü görmüyor. Vegapunk'a da büyük ihtimalle hafızasını sildirmek için gitti.

Yalnız Vegapunk bunlara katılmayarak büyük dahi olduğunu gösterdi. Dragon'dan su istemeyen Vegapunk potansiyelli oğluna yanladı.

Ayrıca Lucci kardeşim Wano'ya da giremedin. Artık bir şey yap be kardeşim. Luffy gözünün önünde One Piece'i bulsa Raftel'e de bir yolunu bulup giremeyecen.

Bi de şu maskeleri takmayın artık. Chopper'ın saklanamaması gibi duruyor. Ajan dediğin düşük profilli olur.

İnsanlar takip ettiği bir serinin sevmediği yönlerini eleştirecek tabiki. Neden okumasınlar ki vakit alan bir şeyde değil. Forumun sadece övgü yorumları yapılan bir yer olmasındansa farklı düşüncelerde görebilmek daha iyidir.

Dragon ile Ivankov'un Kuma'ya çıkışmasına anlam veremedim. Ulan gariban size katıldığı günden beri gün yüzü görmüyor. Vegapunk'a da büyük ihtimalle hafızasını sildirmek için gitti.
Kuma bu yola baş koymuş bir devrimci kumandanıdır. Kendisi olaya şu şekilde bakmıştır;
Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.
ve bu yolda kendisini hiç geri tutmadan ön cephelerde devrim ordusu için savaşmış bir kahramandır. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık