Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1066: Ohara’nın İradesi

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 68.9%
  • Orta

Kullanılan: 51 20.9%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görünüşe göre Elbaf arc belli bazi sırların degil, neredeyse tüm sırların açığa çıkacağı yer oldu. Tüm kitaplar Elbafta. Ama o zaman One Piece ne ki? Tüm gizem Elbaf arcta açıklanacaksa Raftel'e ne kaldi

Benim bu konuya son yazışım olacak teorim şu
Saul'u dondurmuştu Aokiji bildiğiniz gibi kitaplarıda aynı keza dondurduğunu düşünüyorum peki nasıl serbest kaldılar
Kaptan Buggy sama da buza döndüğünde onu yaşatan akainunun alevi olmuştu

bu sahne gibi olayın döndüğüne inanıyorum

Aokiji bilerek sağ bıraktı büyük ihtimalle. Istese o halde vurur tuz buz ederdi. Reise eksi yazan bir şey yok burada. Yazara eksi yazar ama kötü işleyişten.
Cracker da ölmemiştir çaya banınca çözülür.Kuzan’a -273 santigrat eksi yazdı. :) Amiral lobisi her yerden darbe alıyor zaten Vegapunk her logianın antisini bulmuş.

Görünüşe göre Elbaf arc belli bazi sırların degil, neredeyse tüm sırların açığa çıkacağı yer oldu. Tüm kitaplar Elbafta. Ama o zaman One Piece ne ki? Tüm gizem Elbaf arcta açıklanacaksa Raftel'e ne kaldi
Kitaplarda raftelin açıklandığını sanmıyorum. Çoğu şey vardır ama raftele dair bir bilgi yoktur. Raftelde son taş vardır ve onun için bütün yonkolar oraya toplanır. Tanrı Vadisi vol2 yaşanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık