Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1066: Ohara’nın İradesi

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 168 68.9%
  • Orta

Kullanılan: 51 20.9%
  • Kötü

Kullanılan: 25 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kumayı kim Pacisifista yaptı ilk ve denizcilere karşı kullandırdı Vegapunk sonra naptı Px çıkarayımda unutsunlar dedi ve hepsini Kuma tarlası yaptı bunları yöneten kumanda gibi sistem var biliyorsun hadi diyelim denizcilere verdi ama yinede kontrol edemez mi ? Sonra naptı dedi Schibukaileri silin benimkileri kullanın dedi Peki bunları kontrol eden yok mu bunlar direk hedefe saldırabiliyorsa denizcilerede saldırabilir benim teorim şu denizciler artık ya Vegapunk'u silmesi lazım ( çünkü Sabo olayı son nokta oldu) ya da Vegapunk'ın artık tamamen tüm sistemini Dragon'a devretmesi lazım
Vegapunk'ı öldürmek istemelerinin nedeni teknolojiyi çok geliştirdi bize tehlike olur değil; Antik Krallık hakkında, Kayıp Yüz Yıl hakkında çok şey öğrendi diye.

Vegapunk'ı öldürmek istemelerinin nedeni teknolojiyi çok geliştirdi bize tehlike olur değil; Antik Krallık hakkında, Kayıp Yüz Yıl hakkında çok şey öğrendi diye.
Teknoloji için saldıracaklar demedim zaten vegapunk bunu Oharadan beri biliyor yeni mi düşmüşler peşine yıllardır elinin altındaydı ama şu an tehdit seviyesi yüksek diyorum sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık