Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D.'lerde aralarinda klanlara falan ayrıliyor olabilir eskiden.

Tahminen Luffy en kral D. soyundan, BB en çirkef D. Soyundan heralde, Law'da orta halli bir D. ailesinden olabilir :)

Sanji'nin rakibi büyük ihtimal Avalo olacak.3. en güçlüleri o.
Burgess vs Jinbe olur.Jinbe için çerez.
Bir de Aokiji ile birlikte tüm kek adasını basan kişi Avalo bence.
Kesinlikle. "Kral" lakabından ötürü ben kralın hakisine de sahip olacağını düşünüyorum. Meyvesi de aslan zoanı olabilir. "Ben kaptan olayım Teach." demesi aptallığından değildi. Zaten Lafitte de ciddiye alıp ciddi bir cevap vermişti. Fena bir şey çıkacaktır.

Amazon Lily olayı bizimkilerin Onigashima baskınından 1 hafta önce geçiyor.

Kuma konusunda gerçek kuma sadece ağızından lazer atabiliyordu (çünkü eller nikyu nikyu no mi). Bu ellerinden lazer attığı için normal pascifista herhalde.
Bizimkilerin baskını 1 gün sürüyor. Baskından sonra 1 hafta dinlenip yola çıkıyorlar. Amazon lillyden red line'ın ortası 2 hafta mı?
Bu pacifista ağzından lazer attı ellerinden attığını görmedim. Attıysa kesinlikle gerçek değil. Atmadıysa da gerçek değildir zaten. Zormalama bir ihtimalden bahsettim. Gerçek kuma lazer atıyor muydu ondan emin olamadım.

Sakin olun gençler, kontrol ben de.

Resimde atacaktım ama dayanamadım senaryom çok iyi.

Law, üyelere üstünlük kurup Karasakal ile baş başa kalır. Gücünün sonlarına yaklaşan Law 2 kat daha fazla acı çeken Karasakala sadece shok wille uygulayabilir. Hasarlar organlara ve 2 katı hasar verileceği için kalıcıdır. Fakat Karasakalı yenmeye yetmez. Karanlığı ile Law'ı tamamen etkisiz hale getirir ve tayfasının poneleri vermesi gerektiğini söyler.

Bepolar kaptanlarının ölmesini istemediği için mecbur poneleri verir.

Karasakal: Kendine çok güveniyordun sanki ne oldu Tragalgar.
Law: Hah. Raftele korkaklar giremez.
Karasakal: Zehahaha bunun ne önemi var. Ponesiz kalan sensin yarıştan saf dışı edildin.
der ve poneleri alıp tayfasıyla uzaklaşır.

O sırada Law'da sinsi bir gülüş görürüz. Çünkü Karasakal istediğimi aldım "SANAR" Evet en önemli kısım burası. Karasakalın aldığı pone benzeri parçalar. Pudinge okutmaya çalışınca Pudingin ama bu pone değil ki demesi üzerine Karasakalın mors olan o ifadesi. Muhteşem. Allah'ım ne olur olsun. Olabilir mi böyle şey olsun lütfen.

Bu yorumu dikkata alması gereken Oda'dır. Ey Oda, saygılarımlar iyi günler.
Bana şu karikatürü hatırlattı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık