Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'nin rakibi büyük ihtimal Avalo olacak.3. en güçlüleri o.
Burgess vs Jinbe olur.Jinbe için çerez.
Bir de Aokiji ile birlikte tüm kek adasını basan kişi Avalo bence.

Law buradan saha çıkarsa mucize olur. Tek başına resmen karasakal tayfasına karşı beyaz sakala daldığı gibi dalarlar valla :D Yada kurtuluş için biri gelecek

Law gibi bir karakter Karasakalın elinde maymun olmamalı zaten tayfası bir işe yaramıyor bir yolunu bulup Karasakal ile eşitlenirse bile bu hayvan gibi gelişmiş tayfa işe hiç müdahale etmeden onurlu bir şekilde bu dövüşü izlemez birkaç ihtimal var ama bu ihtimallerden istediğim Lawın kaçıp kendini kurtarması

Kapaktaki Kraker klon çıkar bence.
1000 bölümdür süper-kas gibi basit bir meyve gücü çıkartmaya gerek duymayan ODA için yiğidi öldür hakkını yeme diyırum.
Jimbei'nin T-shirt seçmesi bana arlonggili hatırlattı nedense.
Yabancı yerlerde hala Bonney'nin gerçek yaşı ne olabilir muhabbeti var. Anlamadım, biizmkilere su dolu bir girdaptan çıkıpta katılmadı mı zaten? Hani meyve güçlerini kullanamamanı sağlayan su? O zaman gerçek yaşı çocuk hali olmuyor mu? Kaçırdığım bir şey varsa biri beni aydınlatsın

İşte bu inanç gemileri karadan yürüttü. Aşağılanmış derken elde ettiklerini vermek durumunda kalmış dedim bu arada. Umarım kurtulur, nihai tekniğine ihtiyacımız var.
Şuan dışardayım. Evde olunca bir senaryo ile geleceğim. Ben de fikir bitmez. Özellikle bu senaryoyu Oda eğer siteye bakıyorsan okuman lazım:dd
Hani nerde Law dan çıkan beyaz şimşekler :(
Law'ın erkek olduğu panele bak. Orada beyaz yıldırımlar var.
Yog öyle bir şey :d
Sen de kandırma insanları:dd

Görüşürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık