Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral dengi diyorlar. Foruma göre OP evreninde 50 tane Amiral gücünde insan var. Denizciler nasıl ayakta kalıyor bilmiyorum, zamanında çok yetiminin duasını aldılar sanırım.
Boşalan amiral koltuklarına zart diye adam bulup koyarsan ve o koltuklar için onlar dışında da 4-5 aday varsa, o konumu ele ayağa düşürürsün. Oda'ya yazar bu durum.

Öyle bir durumda Kuzan vs Law olur bence. Shiryu sağ kol olarak açıklandı, Zoro'dan başkasıyla eşleştirmez Oda. BM ve Vergo'da olduğu gibi bossun ortağını Law alır.
Harbi bu senaryonun da gideri olur sen söyleyince fark ettim. Ben Law'ı hiç katmadım işin içine. İçinde bulunduğu durumdan çıkar mı nasıl çıkar bilemiyorum üstüne Aokiji BB adına böyle bir savaşa girer mi, sanmıyorum pek.

Kesinlikle. "Kral" lakabından ötürü ben kralın hakisine de sahip olacağını düşünüyorum. Meyvesi de aslan zoanı olabilir. "Ben kaptan olayım Teach." demesi aptallığından değildi. Zaten Lafitte de ciddiye alıp ciddi bir cevap vermişti. Fena bir şey çıkacaktır.
Bence meyvesi Logia.
ID'de mahkum elbisesi olmayan tek kişiydi.Crocodile gibi kendi kıyafetlerini giymişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık