Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1062 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu yapamasaydı kaptanlığı bırakması gerekirdi bıraktırırdım ona diyor burada ama asıl düşüncesini tayfanın yanında söyleyemiyor tabii kendim kaptan olurum diyecek hali yok ya. :d
Bıraktırabilirdi sanki de :dd.d Luffy olmadan yeni dünyaya tek başına gelebilir miydi muamma. Orada söylediği kaptanından beklentisi. Kendisinden daha güçlü olduğu imasını vererek bu kadarını da yapabilmeli anlamında laf ebeliği yapmış.

Bunu yapamasaydı kaptanlığı bırakması gerekirdi bıraktırırdım ona diyor burada ama asıl düşüncesini tayfanın yanında söyleyemiyor tabii kendim kaptan olurum diyecek hali yok ya. :d
Yapıyorsun bu sporu önce bişey sallıyorsun sonra öyle olmadığı ortaya çıkınca kendi dediğine uyarlamaya çalışıyorsun @RedTeroR ile çok takılıyorsun her uğradığın yanladığın lobiden gelişim gösteriyorsunuz birlikte :ehe:

Ada taşıyan Kaidodan bir rüzgar esmesiylr uçan Luffye Ruh çalan Big Momdan yalvaran Buggye bu Yonko lobisi neler yaşıyor adamlar Yonko sagası bittiği anda yıkıldılar.

Ana karakter olacaksın bu hayatta.

Wano'dan ayrılırken kısa çöpü çektiği için istemeye istemeye güneydoğu rotasında ilerleyen hasır şapkalar, çağın dâhisi olan Vegapunk'ın adasına ulaştı ve ilerleyen bölümlerde Vegapunk'ı kurtarıp yüksek kârla kapatacaklar arc'ı.

Garibim Kid ise kim bilir nerede ne sorunlarla cebelleşiyordur? Gittiği adanın yerlileri ateş yakmayı keşfetmiş midir? Savaşırken kullanacak hurda var mıdır etrafta? Sorular sorular...

Ana karakter olacaksın bu hayatta.

Wano'dan ayrılırken kısa çöpü çektiği için istemeye istemeye güneydoğu rotasında ilerleyen hasır şapkalar, çağın dâhisi olan Vegapunk'ın adasına ulaştı ve ilerleyen bölümlerde Vegapunk'ı kurtarıp yüksek kârla kapatacaklar arc'ı.

Garibim Kid ise kim bilir nerede ne sorunlarla cebelleşiyordur? Gittiği adanın yerlileri ateş yakmayı keşfetmiş midir? Savaşırken kullanacak hurda var mıdır etrafta? Sorular sorular...
Kid Vegapunk'ın adaya gelmiş olsa tek haraketle adanın içinden geçer hatta adayı falan uçurur bu Vegapunk adayıda metalden yapmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık