Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1061: Çokbilmiş - Geleceğin Adası

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 155 60.3%
  • Orta

Kullanılan: 69 26.8%
  • Kötü

Kullanılan: 33 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    257
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seviyeyi yükseltmişsindir diye girdim konuya hayal kırıklığına uğradım. Böyle standart sorular sormaya hakkın yok olum senin. Nerede analiz nerede detay? Bu arada konuşuldu evet neredeyse hiç kimse inanmıyor numaralı memenin Vegapunk'ın gerçek hali olduğuna.
Yorgunum ustam bu aralar, üç kuruşa sıkıcı bir mesaili hayat yaşamak hiç iyi gelmiyor. Ama Vegapunk'la ilgili söyleyeceğimi 9 yıl önce söyledim, artık ne kadar yaklaşmışız onu beklemek kaldı :m

Ceaser'ın paket helinde bizimkilere tek atmışlığı var böyle çarlar üzerine düşünmeye bile değmez. Seraphimler'den ayar yeyip yemeyeceklerine bakacağız olursa. SR'lerin net gücü hakkında da fikir sahibi oluruz böylece.

Komik olan iki alakasız durumu ortaya atıp konuyu değiştirmeye çalışman ama farkında değilsin tabi.

Sen önce konuyla alakalı konuş. Helmoppo neden Garp yerine Seraphim dileniyor onu söyle. Garp bu işe karışmazsa ne diyeceksin onu bir duyalım.
Kahramanlar habersiz çıkar yola reis. Garp çoktan yola çıktı helmepponun haberi yok

Coby'nin deniz altındaki şovu ve bu bölümdeki Zoro ve Sanji'ye bakınca Coby sağkol seviyesine gelmiş diyebiliriz. Garp, Sengoku, Bogart bu gençleri az eğitmemiş demek ki. Coby'de hem bomba sezecek gözlem haki, hem de taşları tuz haline getiren savunma haki var. Hancock ile vs atsalar iki tarafın da çok büyük şansı olurmuş ama kıl payı Coby alırmış.

Coby'nin deniz altındaki şovu ve bu bölümdeki Zoro ve Sanji'ye bakınca Coby sağkol seviyesine gelmiş diyebiliriz. Garp, Sengoku, Bogart bu gençleri az eğitmemiş demek ki. Coby'de hem bomba sezecek gözlem haki, hem de taşları tuz haline getiren savunma haki var. Hancock ile vs atsalar iki tarafın da çok büyük şansı olurmuş ama kıl payı Coby alırmış.
En son vsnin sonucu'nu gördük Coby yerlerde sürünüyordu bu biraz cesurca olmuş sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık