Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben nerede Sabo zirve olur dedim kendin yazıp oynama :D Konular arasında zik zak yaparak tartışma olmaz. Luffy Sabo gibi şanslı değilden nerelere geldin.
La nerden biliyon? Adamı 5 kere gördün. Hayatı zaten Dragon sayesinde kurtuluyor. Dragon eğitime alıyor. Haki master yapiyor onu 20 yaşında. Mary Geos'a girip sağ kurtulmuş. Adaya nukller attılar büyük ihtimal oradan da kurtulacak. Amiral olarak Fujitora'ya rastliyor işe bak.:D

Dressrosa'da da Luffy'nin ve tayfasının yarattığı karışıklık var. Yoksa meyveyi alabilir miydi belli değil.

La nerden biliyon? Adamı 5 kere gördün. Hayatı zaten Dragon sayesinde kurtuluyor. Dragon eğitime alıyor. Haki master yapiyor onu 20 yaşında. Mary Geos'a girip sağ kurtulmuş. Adaya nukller attılar büyük ihtimal oradan da kurtulacak. Amiral olarak Fujitora'ya rastliyor işe bak.:D

Dressrosa'da da Luffy'nin ve tayfasının yarattığı karışıklık var. Yoksa meyveyi alabilir miydi belli değil.
Neyi nerden biliyorum? Bi konu verde cevap vereyim random soru mu sorulur?
Adamın bu kurtulmalarında şans faktörü nerede göremedim. Artık işimize gelmeyen savaşlara şans mı diyoruz?

Saboyu tek başına dressrosaya atsan o meyveyi alır çıkardı sen ne anlatıyorsun ya. Adam finalde bir eli pantalonun içindeyken eze eze kazandı.

Neyi nerden biliyorum? Bi konu verde cevap vereyim random soru mu sorulur?
Adamın bu kurtulmalarında şans faktörü nerede göremedim. Artık işimize gelmeyen savaşlara şans mı diyoruz?

Saboyu tek başına dressrosaya atsan o meyveyi alır çıkardı sen ne anlatıyorsun ya. Adam finalde bir eli pantalonun içindeyken eze eze kazandı.
Adayı yok eden saldırıdan kurtulursa şansı yoktu diyecen yani. Marry Geos'tan nasıl çıkmış biliyon mu?

Doflamingo'nun ve tüm tayfasının düzeninin bozulmadığı noktada ne olurdu bilinmez. Luffy ve tayfasının yarattığı karmaşa onun işine geliyor tabi.

Evet vurabilir, ironi yapıyordum zaten konuşurken hahah. Ayrıca Kocana'nın çocukları, OP dünyasındaki insanların ortalamasına baktığımızda yüzde 99.99'undan güçlü. Kocana'nın beğenmediğin bi evladını East Blue'ya yolla oranın kralı olur.

Ayrıca kimsenin çoluğu çocuğu olmadan, tengri meyvesi yemeden çift şeride asfalt çekilir:
Yaşadıkları ortam yüzünden olmasın o. Hepsi korsancılık yapıyor. O zaman devlerin hepsi en genci karakterler. Neredeyse hepsinin nüfusun %99.99'undan güçlü. Gene o kadar anlam yüklüyorsak zirvenin 5-10 tane ismi Devlerden olmalı o zaman?

Zoruna gidecek ama Enma olmasa Zoro daha kral haki salamazdı.:D

Adayı yok eden saldırıdan kurtulursa şansı yoktu diyecen yani. Marry Geos'tan nasıl çıkmış biliyon mu?

Doflamingo'nun ve tüm tayfasının düzeninin bozulmadığı noktada ne olurdu bilinmez. Luffy ve tayfasının yarattığı karmaşa onun işine geliyor tabi.
Kafasına nuke yemiş ve canlı çıkmışsa nasıl şans oluyor bu anlatsana biraz.

Dof ne zaman tunuvaya kafa atmaya karar verdide biz görmedik? Adam gayet oturmuş turnuvayı izliyordu. Aynı arcta Sabo olmasa Luffynin net öldüğü sahne var mesela ona ne diyon :D Kimin kime faydası dokunmuş acaba?

Yaşadıkları ortam yüzünden olmasın o. Hepsi korsancılık yapıyor. O zaman devlerin hepsi en genci karakterler. Neredeyse hepsinin nüfusun %99.99'undan güçlü. Gene o kadar anlam yüklüyorsak zirvenin 5-10 tane ismi Devlerden olmalı o zaman?

Zoruna gidecek ama Enma olmasa Zoro daha kral haki salamazdı.:D
Ney? Bu çıkarıma benim dediğimden nasıl vardın biraz daha detaylı anlatır mısın?

Evet varamayabilirdi bu kadar erken, lakin 20 senedir de Enma'yı tutacak 1 tane adam çıkmış naparsın :d

Im sadece isyan adaları yok ediyorsa tüm adaları isyana sürükleyen Devrimcileri neden yok etmiyor?
Aklıma iki şey geliyor.
1- Im gücüne güveniyor ve Dragon ve ekibini önemsemiyor.
2- Dragon ile Im arasında bir bağlantı var. Bu durum aklıma gene 2 farklı senaryo getiriyor.
2.1 - Dragon ile Im aynı tarafta aslında olaylar görüldüğü gibi değil
2.2 - Luffy'nin kayıp anası Im ( bu çok uçuk ama seride uçmuyor mu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık