Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çocukken meyve önüne düşmemiş, birinin oğlu torunu falan değil tamamen kendi çabasıyla güçlenmiş, meyvesini turnuvada eze eze kazanmış, Sabonun şurda şanslıydı diyebileceğin sahnesi de yok. Bildiğim kadarıyla bayılmışlığı/ölmüşlüğü falan da yok. 2. bir yaşam bahşedilmemiş. Tanrının lutfu bir kaderin ortasına konmamış. Emekçi olarak doğmuş Zoronun bile şansı Sabodan çoktur.
3. defadır adam hakkında öldü haberi çıkıyor yahu, dedikodu da değil, gazetelere falan düşüyor, olay oluyor, ne Münir Özkul hakkında ne Shaggy hakkında bu kadar öldü haberi çıkmadı. :)

Çocukken meyve önüne düşmemiş, birinin oğlu torunu falan değil tamamen kendi çabasıyla güçlenmiş, meyvesini turnuvada eze eze kazanmış, Sabonun şurda şanslıydı diyebileceğin sahnesi de yok. Bildiğim kadarıyla bayılmışlığı/ölmüşlüğü falan da yok. 2. bir yaşam bahşedilmemiş. Tanrının lutfu bir kaderin ortasına konmamış. Emekçi olarak doğmuş Zoronun bile şansı Sabodan çoktur.
Boş muhabbet. Dragon'un ne faydası olmuş Luffy'e? Garp'ın ne faydası olmuş? Sabo Dragon'dan eğitim almış. Daha çok babalık yapmış. Sabo'yu ne kadar okudun da bildiğim kadar diyon? Emekçi imiş. Dragon kurtarmasa balık yemiydi şu an.

Bölüm Mihawk'a yazar :a:

Diğer isyan eden 7 krallık da yok edilecek mi acaba :bilmem:

Dragon'un isyan eden 8 krallığın yok olmasına tepkisi: Son zamanlarda çok tsunami oluyor :utaniyorum:
İsyan ettikleri için yokedilmediler bence. Sabo'nun onu gördüğünü öğrendi. O adada birilerine söylemiş olma ihtimali üzerine yok etti. Tabii bu benim tahminim

Boş muhabbet. Dragon'un ne faydası olmuş Luffy'e? Garp'ın ne faydası olmuş? Sabo Dragon'dan eğitim almış. Daha çok babalık yapmış. Sabo'yu ne kadar okudun da bildiğim kadar diyon? Emekçi imiş. Dragon kurtarmasa balık yemiydi şu an.
One piecete gen çok önemli. Önemli birinin oğlu/kızı olmayıp zayıf olan 1 kişi var mı acaba? Sırf Dragonun oğlu/ garpın torunu diye kaç kere adının önünde bu isimler geçti. Tüm çocukluğunda Garp eğitmiyor mu bunu?
Shanks olmasa serinin ilk bölümünde, robin olmasa alabastada, Ace ve Sabo olmasa çocukluğunda, reuju olmasa wcı öncesi, Law olmasa ph, rayli olmasa shabondy, marco olmasa mw, dragonun oğlu olmasa impel down... neyse bu liste çok uzun olcak vazgeçtim. Ama çok istersen devam edebilirim.

One piecete gen çok önemli. Önemli birinin oğlu/kızı olmayıp zayıf olan 1 kişi var mı acaba? Sırf Dragonun oğlu/ garpın torunu diye kaç kere adının önünde bu isimler geçti. Tüm çocukluğunda Garp eğitmiyor mu bunu?
Shanks olmasa serinin ilk bölümünde, robin olmasa alabastada, Ace ve Sabo olmasa çocukluğunda, reuju olmasa wcı öncesi, Law olmasa ph, rayli olmasa shabondy, marco olmasa mw, dragonun oğlu olmasa impel down... neyse bu liste çok uzun olcak vazgeçtim. Ama çok istersen devam edebilirim.
Bir de Roronoa Zoro var, gariban East Blue köylüsü:

Bir de şu WG'nin nasıl bir silah teknolojisi varmış. Gök adalarında karargahları var muhtemelen. Sabo'nun yerini tespit ettikten saniyeler sonra adayı yok etti adamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık