Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki ya Sabo gerçektende Cobra'yı öldürdüyse?

Dragon,Sabo'ya bizim tam olarak bilmediğimiz bir sebepten ötürü tam güvenemiyor.

Eğer ki Sabo çok güvenilir biri olsaydı Dragon sizce Sabo'ya karşı böyle bir tutum sergiler miydi?

Direk herkesin ağzının payını verir ve "Sabo yapmaz öyle şey" derdi.Bell ki Dragon'un aklı karışık.

Merak ettiğim Sabo,Cobra'yı gerçekten de öldürdüyse neden öldürdüğü ve bunu Devrimcilere neden açıklamak istemediğidir?Sonuçta şu şu nedenden dolayı Cobra'yı öldürmek zorunda kaldım diyebilecek biri.

Sabo,Kanjuro veya Teach versiyon 2 çıkmasında...

Peki ya Sabo gerçektende Cobra'yı öldürdüyse?

Dragon,Sabo'ya bizim tam olarak bilmediğimiz bir sebepten ötürü tam güvenemiyor.

Eğer ki Sabo çok güvenilir biri olsaydı Dragon sizce Sabo'ya karşı böyle bir tutum sergiler miydi?

Direk herkesin ağzının payını verir ve "Sabo yapmaz öyle şey" derdi.Bell ki Dragon'un aklı karışık.

Merak ettiğim Sabo,Cobra'yı gerçekten de öldürdüyse neden öldürdüğü ve bunu Devrimcilere neden açıklamak istemediğidir?Sonuçta şu şu nedenden dolayı Cobra'yı öldürmek zorunda kaldım diyebilecek biri.

Sabo,Kanjuro veya Teach versiyon 2 çıkmasında...

@Smoker senin görüşün ne?Sen %100 Sabo böyle birşey yapmaz mı diyorsun yoksa senin içinde de bende olduğu gibi bir kuşku var mı?

Franky, yonkou Big Mom'ın üzerinde patinaj çekiyordu, Luffy rüzgarda savrulmuş çok mu? Mizah malzemesi olmak, imparator olmanın ön koşuludur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık