Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne alaka var Coby savaşmak istemiyor Coby net bir şekilde Hancock'u almak istiyor.

Kendi kendine çeviriyorsun her şeyi Coby sen bizimle gel savaşmayalım diyor.
Teach öldürmek isteyince de karşı çıkıyor. Coby orta yolu bulmaya çalışıyor. Hatta Coby'nin o dakikadan sonra önceliği taş olanları eski haline getirmekti. Rayleigh'nin sözü dikkate alınıyor.

Rayleigh anlaşmayı sağlayacak şekilde Hancock'a taş olanları çöz diyor. Cozmeseler Teach gidecek gibi değil. Rayleigh'nin zaten bir şeyler şansımıza bizim lehimize gitti derken Teach'in savaşa girmemesini kastediyor. Çünkü savassaydık onu yenemezdim diyor adam. Bu çok açık Ferit.

Ha zaten öyle olması gerekiyor orası ayrı. Sen daha dün Ray'i tüm tayfa gelse zor alırlar diyordun.:D

Teach öldürmek isteyince de karşı çıkıyor. Coby orta yolu bulmaya çalışıyor. Hatta Coby'nin o dakikadan sonra önceliği taş olanları eski haline getirmekti. Rayleigh'nin sözü dikkate alınıyor.

Rayleigh anlaşmayı sağlayacak şekilde Hancock'a taş olanları çöz diyor. Cozmeseler Teach gidecek gibi değil. Rayleigh'nin zaten bir şeyler şansımıza bizim lehimize gitti derken Teach'in savaşa girmemesini kastediyor. Çünkü savassaydık onu yenemezdim diyor adam. Bu çok açık Ferit.

Ha zaten öyle olması gerekiyor orası ayrı. Sen daha dün Ray'i tüm tayfa gelse zor alırlar diyordun.:D
Yine patladın yine kıvırıyorsun.
Spoileri gördün BB ezer dedin. BB'yi ezmiş resmen bölümde, başlıyorsun hikayeye.
Dün tüm tayfa BB'yi zor alır demişsem göster.

Neyse Kazançlı bir gün daha, başka zaman görüşürüz xD

Bu Ray'de yiyeceği dayağa hep bahane arıyor.

Bleach'te bir sahne vardı.Grimmjow'un kolu yokken İchigo benimde kolumu kesin eşit şartlarda dövüşelim demişti.Grimmjow'da reddedince İchigo yenilince kolunu bahane olarak mı öne süreceksin diye lafı koymuştu.Heh işte Ray tam böyle şu an.

Yine patladın yine kıvırıyorsun.
Spoileri gördün BB ezer dedin. BB'yi ezmiş resmen bölümde, başlıyorsun hikayeye.
Dün tüm tayfa BB'yi zor alır demişsem göster.

Neyse Kazançlı bir gün daha, başka zaman görüşürüz xD
Spoilerı gördüm ezer demedim. Zaten Spoilerda öyle bir şey de geçmiyordu. Tamamen beklentiden yola çıkarak dedim.

İddia konusunda ise olay ezerek yenmesi değildi. O konuda beklentimi buna karıştırmadım. Ama 1v1'de Teach yener dedim. Sen de hayır yenemez adamları olaya dahil olur dedin. Dövüş olmadı aralarında.

Ama Rayleigh Teach'i yenemeyeceğini net beyan etti. Hatta bunun için bir şeyler lehimize gitti neyseki diye bir sözü de var Rayleigh'nin.

Sen Ray'i BB tek alamaz anca tüm tayfa girerseler felan diye bir söz etmedin mi?

Spoilerı gördüm ezer demedim. Zaten Spoilerda öyle bir şey de geçmiyordu. Tamamen beklentiden yola çıkarak dedim.

İddia konusunda ise olay ezerek yenmesi değildi. O konuda beklentimi buna karıştırmadım. Ama 1v1'de Teach yener dedim. Sen de hayır yenemez adamları olaya dahil olur dedin. Dövüş olmadı aralarında.

Ama Rayleigh Teach'i yenemeyeceğini net beyan etti. Hatta bunun için bir şeyler lehimize gitti neyseki diye bir sözü de var Rayleigh'nin.

Sen Ray'i BB tek alamaz anca tüm tayfa girerseler felan diye bir söz etmedin mi?
Teke tek atarsa yenemez tayfasının yardımını alır dedim.
Spoilerde Ray patlamış diye @Montana etiketlemişti.

Neyse sonuçta Kılıççılara yazar bu bölüm xD

Dof'un cacık olduğu ortaya çıkınca Dofcular yine başlamış hikâyeye Croc hakkında. :S

İstediğiniz kadar kıvranın Rayleigh olayı bile Croc'a artı yazdı filmde verilen bilgiyle beraber. Mapushane de Dof'a gazete gelecek diye bekleyin siz. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık