Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Koby'nin gücünü gördük mü, biliyor muyuz?

Ne adamlar, ne güçler çıkıyor
Ne kadar güçlü çıkarsa o kadar saçma olacak benim için.Bu adam güçlenmeye,kavga gibi şeylere uygun bir karakter değil.Korkak bir süt çocuğu bu.Öyle Luffy'den etkilenip bende güçlenecem şöyle olacam böyle olacam deyip böyle güçlenmesi benim için inandırıcı bir motivasyon değil.Gerçekçi gelmiyor dicem ama opta gerçekçi olmayan bi ton şey var.Neyse bu adamı ringe yakıştıramıyorumm ben genel olarak.Dragon'a yıllardır söylendiği gibi fikir adamlığı yapsın.Karakterine daha uygun.

Garp’ı eleştirsem de güç olarak hakkını vermek lazım o da kaçırtırdı herhalde.Rayleigh ortaya çıkınca bana bırakın demişti o kadar güveniyor kendine yaşlı hali en az Ray etmezse ayıp olur.Roger dengi etmez ama ortağından da güçlüdür o kadar değil.
Prime Ray, Prime Garp. Düşündürücü :hmm:

Garp ile Roger denk karakterler.
Buna Bb'ye gülmem geçince gülecem dur.

Ne kadar güçlü çıkarsa o kadar saçma olacak benim için.Bu adam güçlenmeye,kavga gibi şeylere uygun bir karakter değil.Korkak bir süt çocuğu bu.Öyle Luffy'den etkilenip bende güçlenecem şöyle olacam böyle olacam deyip böyle güçlenmesi benim için inandırıcı bir motivasyon değil.Gerçekçi gelmiyor dicem ama opta gerçekçi olmayan bi ton şey var.Neyse bu adamı ringe yakıştıramıyorumm ben genel olarak.Dragon'a yıllardır söylendiği gibi fikir adamlığı yapsın.Karakterine daha uygun.
Luffy buradaysa Koby her yerde olur rahat, arkasında koca Garp var. Göreceğiz bak nasıl kevgire çevirecek milleti :oleyo2:

Bu Garp Rocks'tan bahsedilince sinsi sinsi gülüyordu. Wang Zi kekosu ortaya çıktığına göre bunun devamını da beklemeli miyiz acaba ? Bu Oda nereye varmak ne anlatmak istemektedirrr!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık