Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç anlamadığım olaylar ya Koby bir amac ugruna Teach ile ittifak falan olmuştur da nasıl hiç buna deginilmedi ki hani imparatorun oldugu yerde ilgi odaği law veya Koby'i mi seri fena halde retcon yemis olabilir yada her zamanki gibi basın bir seyi yanlis yayinlamistir olayin detayini vs. Bilmek de gerek eger basin yanlis yayin yapmamissa bence Teach degil Teach korsanları ile beraber bir seyler yapmistir gene kafamda bir seyler tam oturmuyor o limandaki asil olay Law'ın 100 kisinin kalbini alması degil mi efsanevi korsan işin neresinde ? Çok da kafa yormamak lazım sonuçta bu seride tüm ülke Sabo'nun canli kurtulup alev imparatoru olarak anilmasina hüngür hüngür aglayip kederlendigi bir seri
100 kalpten ayrı tutulmuştu sanki. Ama ona da bağlayabilir tabi.
Benimde anlamadığım Karasakal-Coby vs. Wang ise Law bunun neresinde ve nasıl oluyor da ün kazanıyor. Karasakalın da olduğu yerde nasıl adı hiç bir yerde geçmeyip olayda öne çıkan Law oluyor. Belki bir fikir çıkabilir diye sormuştum. Sen de haklısın. Retconlu bir şey çıkabilir karşımıza.

Benimde anlamadığım Karasakal-Coby vs. Wang ise Law bunun neresinde ve nasıl oluyor da ün kazanıyor. Karasakalın da olduğu yerde nasıl adı hiç bir yerde geçmeyip olayda öne çıkan Law oluyor. Belki bir fikir çıkabilir diye sormuştum. Sen de haklısın. Retconlu bir şey çıkabilir karşımıza.
Law anlaşılan BB ve Coby'e yancılık yapmış.

Yancılığı oradan öğrendi galiba.

Law planinı BB'ye sunmuş olabilir Luffy'e yaptigi gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık