Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özlenen One Piece işte bu. Yıllarca Wano'da Momonosuke ve 9 marabasının ağlaklıklarını okumaktan cidden bunalmıştım. Böyle bir evren yaratmışsın, karakter çeşitliliği maksimum düzeyde, kullan işte abi şöyle ya. Daha az tayfa, daha fazla dünyadan kesitler şeklinde işlese keşke final arcı.

Bölümle ilgili şunları söylenek istiyorum:
- Oda birkaç yerde iyi iş çıkarmış ancak bazı yerlerde de kötü iş çıkarmış. Son arka girdik diye serinin dengeleriyle oynadı, mantıksızlık göze çarptı. Bir yandan da şaşırmıyorum.
- Katakuri noktası bu yukarıda söylediklerimden bir tanesi. Adamın fevkalade gözlem hakisi yok muydu? Nasıl böyle bir duruma düşüyor? Caesar'ı küçümsemek istemiyorum ama geçmişte gördüklerimiz ortada. Ya Katakuri'nin gözlem hakisi iyi değil ya da başka açıklaması var. Mantıklı gelmiyor.
- Vegapunk'ın ürettiği robotlar ürkütücü ve bir yandan da dayanaklı. Ancak Kuma dışındakilerin kopyasını nasıl elde etti? Burada da bir tutarsızlık var. Mantıklı bir açıklama elde edilmesi lazım. Umarım, ucu açık bırakılmaz. Yoksa saçma.
- @Roronoa Zoro'nun dediği gibi Oda Teach, Hancock, Rayleigh, Vasco ve Devon arasında dengeleri artı ve eksi olarak sağlamış fakat Vasco ve Devon'a da artı bir şeyler sağlamalıydı. Ne de olsa sahne onların sahnesiyse avantajlı tarafları verilmeli. Queen, Smoothie gibi kalmasın.

Son düzenleme:
Yeni silah hayal kırıklığı oldu. Ben daha efektif bir şey bekliyordum. Bir de sanırım Hancock ilk Savaş Lordu olanlardan birisi. Çünkü aradaki ödül farkı muazzam seviyede.
Shichibukai Sistemi ne zaman uygulanmaya başladı bilmiyoruz ama dediğin doğru olabilir. Hancock şu anki zamandan 13 yıl önce Savaş Lordu olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Korsanlığa başlayıp denize açılıyor, ilk seferinden döndükten sonra direkt 80 milyon açılış ödülü koyuyorlar başına ve Savaş Lordu oluyor. Luffy 30 milyon açılış ödülü ile East Blue'nun en tehlikelisiydi :D OP evreni de Türkiye gibi, enflasyon almış başını yürümüş.

Yeni silah hayal kırıklığı oldu. Ben daha efektif bir şey bekliyordum. Bir de sanırım Hancock ilk Savaş Lordu olanlardan birisi. Çünkü aradaki ödül farkı muazzam seviyede.
Enflasyona göre güncelliyor abi E. Oda. :) İlk Lord olduğunda da bu kadın adaya hükmediyordur muhtemelen ve yakın güçtedir, ne oldu da 1,5 milyar artış oldu. Aynısı Croco için de geçerli. Seri ilerledikçe güncelleme yapıyor işte.

Diğer yandan yeni Pxin olayı tamamen Lunarian. Başka numaraları yok gibi duruyor. BB muhtemelen Mihawk'ın robotunu yok etmiştir. Çünkü direkt onla savaşıyor, blokluyor, o sahnede kızgın surat ifadesi çizilmiş, muhtemelen devamında yok etti, bize göstermedi mangaka. En sonda öğreniyoruz ki çizik bile almamış. Yok olduktan sonra King gibi geri gelmiş robot. :)

Ben robotları kimin yönlendirdiğini anlamadım, Coby'i dinlemiyorlar herhande, gözden kaçırmış da olabilirim.

Shichibukai Sistemi ne zaman uygulanmaya başladı bilmiyoruz ama dediğin doğru olabilir. Hancock şu anki zamandan 13 yıl önce Savaş Lordu olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Korsanlığa başlayıp denize açılıyor, ilk seferinden döndükten sonra direkt 80 milyon açılış ödülü koyuyorlar başına ve Savaş Lordu oluyor. Luffy 30 milyon açılış ödülü ile East Blue'nun en tehlikelisiydi :D OP evreni de Türkiye gibi, enflasyon almış başını yürümüş.
Sistem kalkınca Hancock bir şey de yapmadı, adasında oturuyordu. Neyini bu kadar tehlikeli gördüler de böyle ödül verdiler anlaması güç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık