Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hancock'un meyvesi istediği herhangi bir şeyi taşa çevirmek miydi? Böyle değilse BB neden istiyor meyveyi? Coby'nin taş olmayıp da, diğer iki komutanın taş olması bana saçma geldi. Bunun dışında bölüm fena değil.

Hancock'un meyvesi istediği herhangi bir şeyi taşa çevirmek miydi? Böyle değilse BB neden istiyor meyveyi? Coby'nin taş olmayıp da, diğer iki komutanın taş olması bana saçma geldi. Bunun dışında bölüm fena değil.
Hancock'un okları Coby'e isabet etmemiş demek ki.

Luffy o meyveyi yese Coby taş olurdu. Coby için Hancock güzel değildir belki de. Meyvenin çalışması için hayranlık şart değil mi?

Hancock'un okları Coby'e isabet etmemiş demek ki.

%99 taşa dönmüş. Öyle bir şans olması da tuhaf.

Luffy o meyveyi yese Coby taş olurdu. Coby için Hancock güzel değildir belki de. Meyvenin çalışması için hayranlık şart değil mi?

Ben de öyle biliyorum. Kadın da zaten güzelliğim olmadan meyve işe yaramaz diyor. Geçenlerde bu meyve ile taş olmuş birisi eski hâline dönecek diyorlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık