Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum da hep aynı. Spoiler'da bölümü göm, sonra gel burada çok iyiye bas. Saçma sapan olayların olduğu berbat bir bölümdü. Farklı karakterlerin gözükmesi sebebiyle orta verebilirim maksimum.
Öyle deme bu yeni silahlar baya eğlencili duruyorlar. Robot gibi de değiller bir de büyüyorlarsa, gelişiyorlarsa Vegapunk yakında kendi hükümetini kurar.

Forum da hep aynı. Spoiler'da bölümü göm, sonra gel burada çok iyiye bas. Saçma sapan olayların olduğu berbat bir bölümdü. Farklı karakterlerin gözükmesi sebebiyle orta verebilirim maksimum.

Bana göre bölümde 2 tane saçma diyebileceğim olay var, Karasakal'ın iki tane komutanının taşa dönüşmesi ve Coby'nin taşa dönüşmemesi.

Artık denizciler istedikleri yere “King” spawnlayabilecek. King’in Kaido düzeyinde olan dayanıklılığı (hatta Enma Kaido’yu çizerken King’i kesememesine bakarsak daha da dayanıklı) bu Seraphimleri dehşet bir silah yapıyor.

Keşke Franky bu Lunarian sayborglara dayanıklılığını veren şeyi alıp kendine entegre etse de, bizim sayborg da böyle dayanıklı olsa.
Ben vanodan kairoseki alıp kullanmasını tercih ederdim

BB madem meyveyi bu kadar istiyordu neden daha önce gitmedi? Hadi senaryo uydu gitti, neden gidiyor, meyvelerin ıncığını cıncığını araştıran adam bu meyveyi almaya gidiyor, çok saçma. Oda iyice saçma sapan yazmaya başladı, bir şey yapmak istiyorsa acaba bu yazacağım gerzekçe mi diye düşünmüyor herhalde.

Bana göre bölümde 2 tane saçma diyebileceğim olay var, Karasakal'ın iki tane komutanının taşa dönüşmesi ve Coby'nin taşa dönüşmemesi.
Bir de Karasakal'ın H. haki fakiri olması, Kaido'da gördük ki Law meyvesinin fonksiyonunu işletemiyordu hakisinden dolayı.

Ray'in gelip Karasakal'ı kaçırması da hiç mantıklı değil. Teach'in artık şov yapması gerekirken adam hala Yusuf Yusuf olup kaçıyor.

BB madem meyveyi bu kadar istiyordu neden daha önce gitmedi? Hadi senaryo uydu gitti, neden gidiyor, meyvelerin ıncığını cıncığını araştıran adam bu meyveyi almaya gidiyor, çok saçma. Oda iyice saçma sapan yazmaya başladı, bir şey yapmak istiyorsa acaba bu yazacağım gerzekçe mi diye düşünmüyor herhalde.

Ya meyvenin bilmediğimiz bir özelliği veya kullanım şekli var, ya da Xebec'in taşa dönüştürüldüğü teorileri doğru çıkabilir.

Bir de Karasakal'ın H. haki fakiri olması, Kaido'da gördük ki Law meyvesinin fonksiyonunu işletemiyordu hakisinden dolayı.

WB'nin ''beklediği kişi sen değilsin'' derken bu hakiye vurgu yapması tutar mı sence?

Ray'in gelip Karasakal'ı kaçırması da hiç mantıklı değil. Teach'in artık şov yapması gerekirken adam hala Yusuf Yusuf olup kaçıyor.

Bence Teach orada savaşsa ikisini de yener. Yeni gelen robotların fikrini değiştirdiğini düşünüyorum. Teach çok garantici adam.

WB'nin ''beklediği kişi sen değilsin'' derken bu hakiye vurgu yapması tutar mı sence?

Bence Teach orada savaşsa ikisini de yener. Yeni gelen robotların fikrini değiştirdiğini düşünüyorum. Teach çok garantici adam.
Kıçından gülüyorsun demek istemiş de olabilir, malum, beklenilen kişi Tengri Tengri no Mi yiyip ölümden anırarak dönmesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık