Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seni bırakırsam beni de çevirirsin dedi karanlık ile meyve gücünü emdiği için bir şey yapamıyordu
Öncesini kastetmiştim kardeşim ya
Hani koramiral falan Teach’in adamları hep taşa dönüştü ya
Oradan Teach’in Hancock’u yakalayana kadar geçen anda Hancock hiç mi ok atamadı hiç mi vuramadı
Onca kişiyi ki içlerinde Teach’e oranla küçücük olan denizciler de var
Onlar taşa dönüştü de vurularak
Teach’i nasıl ıska geçti, o cüsseyi :artiz:

En doğru tanım bu galiba diğerleri maceraperest gençler.Teach ise serideki tek korsan:
-Acıma yok,merhamet yok,düşeni ezer geçerim yaklaşımı,açık buldummu affetmem,
-kaybeceğim savaşa girmem isteyen korkak isteyen kaçtı desin zerre umrumda olmaz,cesurlar değil akıllılar hayatta kalır,
- kendimi garantiye alırım hasmım en ufak açık verdiğinde ezerim sabırla beklerim,
-erdemmiş, dostlukmuş ,mertlikmiş hepsini yemişim.Toprağın altındaki hasımlarımın çoğu mert insanlardı.
Bu adam son düşman olmayacak serinin sonunda gelmiş geçmiş en güçlü korsan olmayacak kim olacak.Tamam hepimiz biliyoruz Luffy bu adamı yenip korsan kral olacak ama Luffy onu indirene kadar One piece evreninin en güçlü korsanı olacak bu artık aşikar.
Dediklerine katılmakla beraber korsan dediğin gaddar olur, adam satar, hainlik yapar, korkar, kaçar, pislik olur... O yüzden korsanlar kralı Teach'tir. Luffy maceraperestler kralı olacaktır.

İzleyeceğim.Bakalım serinin Buggy'si kimmiş?
Çok Buggy var orda, şuan Satan sama ve Pilaf sama arasında kaldım, en doğrusunu @II. Invictus bilir. :)

King'in vücudu ne kadar sağlamsa seraphimlere yonkou dahil çizik atan olmamış. Zoro reyiz çok büyüksün.
Teach parçaladı herhalde Mihawk olanı ama göstermedi mangaka, o karede boşluk var. vücudun sağlamlığından ziyade yenilenme olayı çok iyi. Wolwerin gibi King. Patlatsan bile ateş yandığı sürece geri düzeliyor. :)

Çok Buggy var orda, şuan Satan sama ve Pilaf sama arasında kaldım, en doğrusunu @II. Invictus bilir. :)

Teach parçaladı herhalde Mihawk olanı ama göstermedi mangaka, o karede boşluk var. vücudun sağlamlığından ziyade yenilenme olayı çok iyi. Wolwerin gibi King. Patlatsan bile ateş yandığı sürece geri düzeliyor. :)
Coby emir verince durdular gibi algıladım ben de.

Yenilenme işi nereden çıktı? 1 haftada kendine gelememişti ya bu herif. Emir gelince durmuşlar.

Doğru hatırlıyorsun.
DB de Pilaf
Dbz de Mr Satan

Bu robot işi benim çok hoşuma gitmiyor. Pasifistalarda iyuz etmişti.
Fakat aklıma Germa geliyor. Mesela son savaşta eger bu robotlar kullanilacaksa, germanin onlarla savaşıp robot kısmını halletmeleri cok hoş olur.
Bu arada Hancockun robotunun görünüşü çok hoşuma gitti
Robot işi boş iş. Korsanlık serisine yakışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık