Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1059: Albay Koby Olayı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 219 78.8%
  • Orta

Kullanılan: 49 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 10 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    278
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hmm cobynin rütbesi ne momonganın ne

Momonga Koramiral, Coby Albay.

Neden mantıksız etkilenmemiş işte,Hancock ona göre çekici kadın değil.
Vasco sapık tipli zaten Katarina nın da güzel kadın koleksiyonu yaptığını biliyoruz direk etkilenmişler,Hancockta kullanmış avantajını.

Roger da Hancock'tan etkilense onu taşa çevirebilir mi? Bence hayır. O yüzden ''etkilenen herkes taşa dönüşür'' durumunu güçlüler üzerinden kuramıyorum.

Bir potansiyeli var tabi Kral hakiyi üst seviye kullanabilme potansiyeli bu onu özel yapıyor onu özel yapan gözlem hakisi değil. Gözlem hakisi gibi özellik diğer sağkollarda da var.
Red iki gündür garip gureba yorumlar atıyor hesabı çaldırmış sanırım :D :D :D

Luffy'nin kendisi söylüyor seni bu kadar güçlü yapan şey hayvan gibi K. haki kullanıyor olman diye. :D

BM Kaido ittifakı duyulunca kılıçustası Gorusei büyük bir temizliğe gerek var demişti. Tabi daha sonra Kaido ile Luffy kapıştığı ve CP0 üyesinin kendini feda ettiği bölümde Kaidonun kızmasından endişe edip tir tir titriyorlardı. E. Oda koskoca dünya hükümetini kendiyle çelişir hale getirdi. Şimdi 2 Yonko düştü, yenileri var, bakalım yeni robotlarla bir temizliğe girişecekler mi. :)
Robotlar belli sayıda ise zor. Zaten hükümetin artisliği kime anlamış değilim. 1 bölümde asarız keseriz 1 bölümde aman denge kaybolmasın. Neyin dengesi ise dragon 170 ülkeden 70 tanesini aldı bunlar hala şatafat derdinde...

Red iki gündür garip gureba yorumlar atıyor hesabı çaldırmış sanırım :D :D :D

Luffy'nin kendisi söylüyor seni bu kadar güçlü yapan şey hayvan gibi K. haki kullanıyor olman diye. :D
O k. Haki de elinde patladı Kata'nın, Luffy öğrensin diye şişirilip önümüze sunulmuş bir şey. Sırtı falan yere değmedi ama 1b ödül almış. 2 vs 1 de gözlem yeterince çalışmıyorsa bu adam hiç mi kalabalık ortamda savaşmadı?

Kata'nın b hakisinin bunlardan üstün olduğuna dair bir şey yok. King b hakiyi sadece kılıcında kullandı onun da rakibi kral hakiyi üst seviye kullanıyordu ve elinde çok sağlam kılıçlar vardı.
Marco ise zaten düzgün bir kapışmaya girmedi.
Mesela şuan sana sorsam King ile yada Marco ile Kata yumruk tokuştursa Kata üstün gelir adamlar ellerini kollarını tutar, kırılır parmakları falan dersin. Objektif bakış bu olmuyor işte.

Kardeş hep ilkokul seviyesi Türkçe mi kullanacağız sana karşı :oleyo2:

Gözlem hakisi onun gücüyse King'in de gücü var Marco'nun da gücü var.

Bak orada ne yazmışım onu diğer sağkollardan ayıran gücü gözlem değil çünkü her sağkolun bir özelliği var zaten ama Kral haki sahibi olması onu diğer sağkollardan ayırabilir üst seviye kullanıma geçerse.

Gerçi sen bunu da anlamazsın şimdi xD
İşte senin algılayamadığın ya da algılamak istemediğin kısım şurası, bu adamın Kral Hakiyle olan münasebeti zaten CEPTE. Herif K. Haki'de de sağ kolları sollamış geçmiş. Sen ne anlatıyorsun sabahtan beri?

1v1'de rakibine iğne atıldığını fark edememişti haklısın gerçekten gözlem çok işe yarıyor :hhh:
Noldu patladın mı? K. Hakisine laf çakıyordun? Aynı olaylar yaşandığı için bir daha Ceasar gaz attı geleceği göremedi ehuehueu yapmazsın artık :D

İşte senin algılayamadığın ya da algılamak istemediğin kısım şurası, bu adamın Kral Hakiyle olan münasebeti zaten CEPTE. Herif K. Haki'de de sağ kolları sollamış geçmiş. Sen ne anlatıyorsun sabahtan beri?
Anlamadığın konularda niye yazıyorsun bari anlamadım ben biraz açıkla falan de.

Kata'nın özel olması gözlem hakisinde geleceği görmesi
Marco'nun özelliği inanılmaz meyvesi
King'in özelliği savunması ve ırkı

Bunlar standartlar bu güçler onları birbirinin çok üstüne çıkarmıyor. Siz Kata'yı en güçlü yaptınız gereksiz yere. Ben şimdi Marco'nun özelliği diğer sağkollara, dayanıklılıkta fark atması dersem ne diyeceksin bana ? -Eee ne olmuş diğeri de gözlemde atmış.

Hala anlamayacaksın gerçi benden bu kadar konuyu Kata ile daha fazla kirletmeyi düşünmüyorum xD

Son düzenleme:
Elinde patladığı falan yok Kaido'nun kullandığını kullanıyor adam. 1v1 de çok çok daha etkili çünkü Luffy'den başka odağı yok adamın. Kardeşi zehirli iğne fırlatıyor onu bile göremiyordu zaten. Dış etmenlere karşı K. Haki alanın tamamını görmüyor.

Ceasar'ın ortaya sinsice gaz atmasıyla

Kata'nın kardeşinin Luffy'e iğne atması arasında herhangi bir fark var mı?
Fuji'den ön planda tutuluyordu neredeyse, şimdi amirale 2 3 kişi saldırsa, tüm saldırıları alacak mı? Dikkati dağınık olacak bir ortamda değil ki, zaten Germa ile mücadele ediyor, reiju zehirli biliniyor, judge bilim adamı Germa kostüm kullanıyor. Kim bilir ne sürpriz şeyleri var ellerinde, tüm bunları bilecek seviye de değil mi?

Momonga Koramiral, Coby Albay.

Roger da Hancock'tan etkilense onu taşa çevirebilir mi? Bence hayır. O yüzden ''etkilenen herkes taşa dönüşür'' durumunu güçlüler üzerinden kuramıyorum.
Bana görede zaten abartılı bir güç,Teach'in dediğine göre herkes etkilenebilirmiş.

Ama Roger seviyesi bir adam birşekilde kurtarır kendini,basar kral hakiyi bozar Hancock'un algısını.

Anlamadığım konularda niye yazıyorsun bari anlamadım ben biraz açıkla falan de.

Kata'nın özel olması gözlem hakisinde geleceği görmesi
Marco'nun özelliği inanılmaz meyvesi
King'in özelliği savunması ve ırkı

Bunlar standartlar bu güçler onları birbirinin çok üstüne çıkarmıyor. Siz Kata'yı en güçlü yaptınız gereksiz yere. Ben şimdi Marco'nun özelliği diğer sağkollara dayanıklılıkta fark atması dersem ne diyeceksin bana ? Eee ne olmuş diğeri de gözlemde atmış.

Hala anlamayacaksın gerçi benden bu kadar konuyu Kata ile daha fazla kirletmeyi düşünmüyorum xD
Sen olaya farklı bir yerden girmeye çalıştın bende açıkçası ona istinaden yazdım. Şimdi de katanın özel olması geleceği görmesi diyorsun. :D

onu özel yapan gözlem hakisi değil.
Bak kardeş ne yazmışsın? Bende yazdığın şeye istinaden dedim zaten. İlk önce ne yazdığını bir gör ondan sonra millete ilk okul Türkçe seviyesi falan yaz. :D Adam ne dediğini bilmiyor millete anlamıyor muamelesi çekiyor. Pes cidden :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık