Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizinkiler ne benim ki kivirmaysa? Kendi dediklerinden bahsetmiyorsun hiç işine gelince "demiştin" demesini biliyorsun. Senin dediklerin?

Ben o yorum zamanı bile düşük olacağını düşündüğümü söylemişim ödüllerin. Sen istediğini düşün.

Senin yorumunu da ben aticam, nasıl Amiraller ile Mihawk arasında uçurum düşündüğünü de bulurum merak etme zor değil benim için.
Benim dediğim ne ?

Bak kabul edemeyecek kadar derine gömüldüğünü biliyorum ama ben WB'nin mevzusu çıktığında gidip WB sayfasına, seni severdik ama artık eskisi gibi olamayız demişim.

Benimle kendini bir tutma yani.

Bu konuda da daha ilk günlerde yc2 civarı bekliyordum yanılmışım yazmışım. Kimse foto resim, alıntı atmamışken.

Ben sana bunları yakıştıramıyorum gerçekten. Gereksiz zorluyorsun.

Bu forumca herkesin düşündüğü bir şeydi ama şimdi işlerine gelmiyor. "Dünyanın en güçlü kılıç ustasına yakışacak şekilde ödülü 3.6 milyar" diyor denizciler. Gerisi boş laf. Zamanında ünvanı onda kalmış, belki daha güçlüsü vardır diyenler bile olmuştu. Kral hakiyi şelale gibi akıtınca, geleceği görünce belki kabul ederler. Kılıcını karartmasıyla ilgili bir flashback gelirse hele tadından yenmez.
Hazır kara kılıcı direk almıştır diyenler duydum ben xd

Benim dediğim ne ?

Bak kabul edemeyecek kadar derine gömüldüğünü biliyorum ama ben WB'nin mevzusu çıktığında gidip WB sayfasına, seni severdik ama artık eskisi gibi olamayız demişim.

Bu konuda da daha ilk günlerde yc2 civarı bekliyordum yanılmışım yazmışım. Kimse foto resim, alıntı atmamışken.

Bende sana bu üslubu yakıştıramıyorum ona bakarsan. Ben düşündüğümu söyledim o bölümler de bunu belirtmiştim zaten önce ki yorumlarda. Fakat sende Crocodile konusunda pozitif yazdım diyorsun ama negatif yorumların daha ağırlıklı, ararım bulurum ama uğraşmıyorum ama bir gün oturup hepsini toplarım merak etme.
Sana bi kum parkı ayarlayayım kardeş, orada oynarsın. :D
Aynen kanka yaptığın yorumun bile mantıklı açıklamasını yazamadin ama ben oynarım, aynen. "Crocodile Amiral yener ama Mihawk ile arasında uçurum var" hani Amirali geç onu yenen Croc ile Mihawk arasında nasıl uçurum oluyor?

Bende sana bu üslubu yakıştıramıyorum ona bakarsan. Ben düşündüğümu söyledim o bölümler de bunu belirtmiştim zaten önce ki yorumlarda. Fakat sende Crocodile konusunda pozitif yazdım diyorsun ama negatif yorumların daha ağırlıklı, ararım bulurum ama uğraşmıyorum ama bir gün oturup hepsini toplarım merak etme.
Croc'u Jack'e bile aldırmamışım ara bul bakalım.

Arayıp bulursan da kıvırmam direkt kabul ederim bu arada şimdiden söyleyeyim.

Benim dediğim ne ?

Senin bu kadar romantik olduğunu bilmiyordum. Yorumdan gözyaşı akıyor resmen. :D

Aynen kanka yaptığın yorumun bile mantıklı açıklamasını yazamadin ama ben oynarım, aynen. "Crocodile Amiral yener ama Mihawk ile arasında uçurum var" hani Amirali geç onu yenen Croc ile Mihawk arasında nasıl uçurum oluyor?
Luffy Kaido'nun karşısına ilk çıktığında amiral liginin en zayıf üyelerden biriydi, bir imparatoru alt etmek için iki üç sefer öbür tarafa gidip geri geldi, yetmedi Nika ortaya çıkmak zorunda kaldı. İmparator ligi böyle bir şey. Anlamış olman gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık