Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Croc'u Jack'e bile aldırmamışım ara bul bakalım.

Arayıp bulursan da kıvırmam direkt kabul ederim bu arada şimdiden söyleyeyim.
Şuan dediğim gibi size yazıyorum ama hiç müsait değilim. Çok uzun çalıştım yeni eve şimdi geldim, sabah yine gideceğim yarın yine geç geleceğim. Fakat dediğim gibi bakacağım yorumlara merak etme müsait bir zamanda. Herkesin yorumlarını dökeceğim tek tek...

Luffy Kaido'nun karşısına ilk çıktığında amiral liginin en zayıf üyelerden biriydi, bir imparatoru alt etmek için iki üç sefer öbür tarafa gidip geri geldi, yetmedi Nika ortaya çıkmak zorunda kaldı. İmparator ligi böyle bir şey. Anlamış olman gerekiyor.
Reis istediğin kadar kıvır Akainu aldırmışsın. Akainu ile bile Mihawk arasında uçurum olmayı geç onu alabilecek bir adam ile uçurumdan bahsediyor senin mantığın. Bana bunu kabul edecek 1 kişi göster.

Akainu'yu indiren biri ile Mihawk arasında güç olarak uçurum var mıdır? Forumun insiyatifine bırakıyorum bu yorumu...

Hem Mihawk fanı hem Amiral fanı @sensey yorumlasin bu durumu.

Reis istediğin kadar kıvır Akainu aldırmışsın. Akainu ile bile Mihawk arasında uçurum olmayı geç onu alabilecek bir adam ile uçurumdan bahsediyor senin mantığın. Bana bunu kabul edecek 1 kişi göster.

Akainu'yu indiren biri ile Mihawk arasında güç olarak uçurum var mıdır? Forumun insiyatifine bırakıyorum bu yorumu...

Şartlı bir yorumu bile gerçek gibi lanse ettirecek bir psikolojiye sahipsin, bu kafadan çıkarsan sağlıklı tartışabiliriz.

Orada ne demişim iyi oku, Crocodile'da zerre kadar haki olsaydı!! Adamda haki yok aradaşım, sen gelmişsin Akainu aldıran adam. Az evvel söyledim bir de bunu, Crocodile Amiral liginin en zayıf üyelerinden biridir şu an için. İlerleyen dönemde hikayedeki rolüne bağlı olarak orta seviye bir oyuncu olabilir. Akainu ise bu ligin zirvesindeki adam ve muhtemelen imparator ligine de giriş yapacak bir sonraki karşılaşmamızda. Akainu ile Mihawk arasındaki fark şu an için bariz. Ne bekliyorsun, Crocodile Akainu'yu alır dememi mi? Alır ama başka bir şeyi alır.

Normalde Sakazuki > Mihawk = Kizaru > Kuzan diyordum.
Şu an Sakazuki > Mihawk > Kizaru > Kuzan diyorum.

Yine de Mihawk birçok karakter için ters bir karakter. Kaido ve Teach'i daha rahat yener. Sakazuki bu ikisinde daha çok zorlanır mesela. Karakter karakter düşünmek lazım. Mihawk dünyanın en güçlü kılıç ustası olsa da Shanks, Kizaru, Fujitora gibi adamlara karşı zorlanır.

Ben genel olarak Sakazuki Dragon ve Mihawk'ı en güçlü üçlü olarak görüyorum. Kaido'dan boşalan 4. koltuğu Teach alır yakında. Ama bir olayla kendini kanıtlaması lazım.

Son düzenleme:
Şartlı bir yorumu bile gerçek gibi lanse ettirecek bir psikolojiye sahipsin, bu kafadan çıkarsan sağlıklı tartışabiliriz.

Orada ne demişim iyi oku, Crocodile'da zerre kadar haki olsaydı!! Adamda haki yok aradaşım, sen gelmişsin Akainu aldıran adam. Az evvel söyledim bir de bunu, Crocodile Amiral liginin en zayıf üyelerinden biridir şu an için. İlerleyen dönemde hikayedeki rolüne bağlı olarak orta seviye bir oyuncu olabilir. Akainu ise bu ligin zirvesindeki adam ve muhtemelen imparator ligine de giriş yapacak bir sonraki karşılaşmamızda. Akainu ile Mihawk arasındaki fark şu an için bariz. Ne bekliyorsun, Crocodile Akainu'yu alır dememi mi? Alır ama başka bir şeyi alır.
Şartlı bir yorum ne olum? Croc da haki yok mu diyorsun şuan? "Haki eklese alırdı, adam ölmüştü" demişsin. Sen bence kendini kontrol ettir.

Sana bir şey demek saçma, aynen Croc da zerre kadar haki yok kanka. Sana mutluluklar bu kafada...

Aynen söylediğin şeyi bile kıvırıyorsun. Bana yazıyorsun bir de bunu...

Şartlı bir yorum ne olum? Croc da haki yok mu diyorsun şuan? "Haki eklese alırdı, adam ölmüştü" demişsin. Sen bence kendini kontrol ettir.

Sana bir şey demek saçma, aynen Croc da zerre kadar haki yok kanka. Sana mutluluklar bu kafada...

Aynen söylediğin şeyi bile kıvırıyorsun. Bana yazıyorsun bir de bunu...
Bekle, sana bahsettiğin yorumu atacağım.

Mihawk ile Shanks arasındaki güç farkının fazla olmadığı bu bölümde tescillendi bence. Shanks daha güçlü elbette ama dövüşseler 10 gün sürer.

Aralarında Sanji-Zoro, Queen-King, Akainu-Aokiji ilişkisi gibi izlenim aldım. Mihawk Yonko seviyesine oldukça yakın olan bir karakter.

Buggy'nın sahneleri One Piece'nin ruhunu yansıtıyor. Bölümü efsane yapan şey Buggy'nın sahneleri. Hiç kimse sevmiyor ama Buggy oldukça kaliteli bir karakter. İmpel Down arcı en çok satış yapan bir arc idi ve bu arcda Buggy oldukça rol almıştı. Mangaka bunun farkında.

Crocodile her zamanki gibi karizma. Mangaka'nın daha çok karanlık şeyler çizmesi lazım. Güllük güllistanlık şeyler One Piece'ye yakışmıyor.

Rezil Wano arcından sonra bu bölüm bana One Piece'nin bir kalite olduğunu hatırlattı. Wano neydi öyle Allah korusun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık