Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah one pieceden sonra Boruto gibi bir seri nasip etmez inşallah( aslında ismide hazır Cobby piece veriri oda Cobbye bi tane tanrı meyvesi Cobbyde tokatlıya tokatlıya gider)
One Piece: Coby's Adventure bekliyorum ben. Onun gözünden okuduğumuz bir seri güzel olurdu bence, denizci tarafını daha çok anlardık.

One Piece: Coby's Adventure bekliyorum ben. Onun gözünden okuduğumuz bir seri güzel olurdu bence, denizci tarafını daha çok anlardık.
Amiral olduğu günlere dair iki sayfalık da olsa bir aksiyonunu çizsin ona bile tamamım ben. Seri sonu zaman atlamasıyla bu çocuk amiral oldu deyip geçmese bari yarım panelle.

Şuan odanın yaptıklarına bakıyorum bir seriyi daha kaldıramaz gibi hem Cobby bundan sonra hangi korsanı avlicakda efsane yada amiral olabilecek yüksek ihtimalle God valley gibi bir olay yaşancak büyük çoğunlukla işi Luffy yapıcak ama Alabastada olduğu gibi imaj için Luffy'nin yaptıklarını Cobbye yazacaklar.
Belki Luffy Roger gibi donanmaya teslim olur teslim olurken de sanki Cobby yakalamış gibi yaparlar böylede Cobby amiral olabilir

Son düzenleme:
Amiral olduğu günlere dair iki sayfalık da olsa bir aksiyonunu çizsin ona bile tamamım ben. Seri sonu zaman atlamasıyla bu çocuk amiral oldu deyip geçmese bari yarım panelle.
Söz konusu Oda gibi off panel dövüşler ile meşhur biri olunca insan bir çekiniyor. Coby'nin daha çok sahne alması gerektiğini düşünüyorum, bu çocuk amiral olacaksa oldu bittiye gelmemeli gelişimini görmeliyiz.

Şuan odanın yaptıklarına bakıyorum bir seriyi daha kaldıramaz gibi hem Cobby bundan sonra hangi korsanı avlicakda efsane yada amiral olabilecek yüksek ihtimalle God valley gibi bir olay yaşancak büyük çoğunlukla işi Luffy yapıcak ama Alabastada olduğu gibi imaj için Luffy'nin yaptıklarını Cobbye yazacaklar.
Belki Luffy Roger gibi donanmaya teslim olur teslim olurken de sanki Cobby yakalamış gibi yaparlar böylede Cobby amiral olabilir
Yakalayabileceği korsanlar olarak aklıma eski savaş lordları geliyor bir. Hancock, Crocodile, Buggy falan gibi tipler. Başka da yok gibi.

Tanrı Vadisi olayına benzer bir şeyde yaşanabilir belki finalde Luffy ile yan yana dövüştüğünü görebiliriz. Son karşılaşmaları MF'de olmuştu orada da hiçbir şey yapamamıştı Luffy'e karşı.

Lufy'le bir olmaz Coby alamazda Oda sıvayacak bi şekilde alırsa Lufy'le Coby'i bir tutmak Lufy'e hakarettir Lufy küçükken büyüdükden sonra bile devamlı eğitim savaşda 1 2 power upla Garp'ın örencisi olmakla bu iş oluyorsa seri tümden boka sarmışdır.
Potansiyel olarak tabiki degil ama garp diyoruz burda. Roger dengi olabilecek karakterden aylarca senelerce egitim alan biri Hancock yenemeyecekse kumda oynasin. Amiral olmak istiyorsa indirebilmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık