Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Coby aslan parçasıdır. Denizcilerin yüz akı olacak adamdır. Severim, hayalini gerçekleştireceğinden de şüphem yok canısının. Ama her şey sırayla. Çok güçlü bir meyve yese bile zaman atlaması olmadan seri sonu amiral olamaz Coby. Güçlenmenin de bir adabı var. Hancock tek icraatı sonrası shic yapılmış gücü filo amirali tarafından övülmüş köpek gibi güçlü ve hala daha gelişim aşamasında olabilecek yaştaki bir karakter. Kadına güncel güçlendirmeleri eklemesen bile iki yıl önceki hali hayvan gibi zaten. Croco'nun 2 milyar olarak döndüğü yerde, güçlü kadın karakter açlığı çeken seride böyle bir karakteri getireceksin Coby'e yem edeceksin biz de buna tamam diyeceğiz he? O saatten sonra külotçunun kafası fosseptik çukuruna sokulsa yüreğim soğumaz. Vicdanım el verse bu yapılan ayıba fetişlerim ahirette yakamı bırakmaz.

Ace, yaşadığı hayat boyunca Roger'ın çocuğu olduğunun halk tarafından bilinmesi sebebiyle birçok kez ağır ithamlarla mücadele etti yalnız.

Adam nereye gitse kendini kabul ettiremedi.Neden tek suçu halkın Ace'i Roger'ın oğlu olarak bildiği için.

Emin ol Luffy,Dragon'un oğlu olarak halk tarafından bilinseydi şuanda Luffy ne kadar iyilik yaparsa yapsın ne kadar ülkeleri kötü adamların elinden alırsa alsın bu durumdan dolayı Ace gibi çok fazla acı çekecekti.
Ya zaten adam babası olduğunu bile bilmeden büyüyor burada Dragonun dahli de kurtarır tarafı da yok. Dragon bilmiyor yani bu çocuk beni bilir mi bilmez mi duydu mu duymadı mı öldü mü kaldı mı haberi falan yok. Dibine kadar gelmiş poz kesiyor ama Luffy ne alemde bilmiyor araştırmıyor. Ha bilip yardım etmemişse o daha da fena. Rogera da ayrı sövülmesi lazım zaten sırf joyboy olur belki diye çocuk yapıp gidip teslim olmuş, çocuğu da yine gidip Garpa bırakmış :( Sizin uçkurunuzun bekçisi mi la bu Garp?
Dragon alıp yanında büyütse diğer çocuklar gibi zaten onu aşağılayacak bir halk da yok etrafta. Sabo nasıl büyüdüyse o da büyürdü.

Op'ta Goda'nın bizlere verdiği mesaj : "Genetik her şeydir, boşuna uğraşmayın ezikler."

Yani "Bilmem ne D. Kobi" gibi bir adı olduktan sonra Kobi Hancock'u da alır yonkouları da. Ya da D. olmasa bile ailesi güçlüyse Kobi de güçlüdür. Mesele bu kadar basit. Kan ve azim, Goda'nın hayat anlayışı ...
İyi de Coby kimin çocuğu ki?

Ya zaten adam babası olduğunu bile bilmeden büyüyor burada Dragonun dahli de kurtarır tarafı da yok. Dragon bilmiyor yani bu çocuk beni bilir mi bilmez mi duydu mu duymadı mı öldü mü kaldı mı haberi falan yok. Dibine kadar gelmiş poz kesiyor ama Luffy ne alemde bilmiyor araştırmıyor. Ha bilip yardım etmemişse o daha da fena. Rogera da ayrı sövülmesi lazım zaten sırf joyboy olur belki diye çocuk yapıp gidip teslim olmuş, çocuğu da yine gidip Garpa bırakmış :( Sizin uçkurunuzun bekçisi mi la bu Garp?
Dragon alıp yanında büyütse diğer çocuklar gibi zaten onu aşağılayacak bir halk da yok etrafta. Sabo nasıl büyüdüyse o da büyürdü.
İşte bu tarz serileri bu yüzden seviyorum.Tek bir doğru yok.Hani aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık durumu.

İkimizde olaylara farklı yerlerden baktığımız için ikimizinde haklı olan yönleri var.

İşte One Piece'in güzel olduğunun bir başka kanıtı da bu tarz olayların farklı şekillerde yorumlanmaya açık olmasıdır.

İşte bu tarz serileri bu yüzden seviyorum.Tek bir doğru yok.Hani aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık durumu.

İkimizde olaylara farklı yerlerden baktığımız için ikimizinde haklı olan yönleri var.

İşte One Piece'in güzel olduğunun bir başka kanıtı da bu tarz olayların farklı şekillerde yorumlanmaya açık olmasıdır.
Senin canın sağ olsun bir kurgu için sana yönelik bir şey söyleyecek halim yok ya ben karakterlere yönelik yapıyorum sitemlerimi. :D
Bu tarz olaylar dediğin şey içinse büyük yanlışları doğru gösteriyorlar da diyebiliriz belki ya yoksa bu çocuğunu terk eden tiplerin über süper karizma çizilmesi animelerde en gıcık olduğum şeylerden birisidir. O yüzden bu karakterlerin normalleşmemesi veya sevimli görülmemesi için bazen ağır laflar ederim bu tiplere. Normalde güncel hayatımda kolay kolay kullanmam bu hakaretleri ama Yasopptan bahsedersem itin tekidir diyorum doğrudan bu hissiyatımı belli etmek adına. Ging mesela şerefsizin tekidir. Bu tarz örneklerle ilgili kolay kolay olumlu bir laf etmem çünkü tiksindiğim karakterlerdir. Macera arıyormuş da çok önemli adammış da çocuğu öylece bırakıp gitmiş başını derde sokmuş falan, sizin kalıbınıza tüküreyim. Git kyuubiyi kendi karnına sok dingil herif, seni öldürmeyecek başka bir mühür kullan ne işin var dünyadan habersiz, mevzuyla alakasız çocukla? :(

Neyse konu dışına çıktım biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık