Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yau, adam ilk gün tamam Mihawk imparatordur dedi, ben nasıl cezalandırayım bu adamı.

Hem sadece Jacques değil, daha bahse girip gündeme getirmediğim adamlar var, bir çoğunu da unuttum. Kf'de cezalandırmayı düşündüğüm şu an için tek adam @Sir Crocodile , bahse girseydi @Erkan12 'yi de keyfle cezalandırırdım, sayısız kez Erkan'a bahse girmeyi teklif ettim, o toplara girmiyor. :D
Ceza yeme durduk yere...

Shanks > Mihawk diyorum. Aksi senaryoda da çıkacakları maksimum denk olmak. Eşitlerdir deyip kendini sağlama alan ileri görüşlü kardeşlerimi görüyorum ama ara ara unvandan yürüdüklerini görünce hüzünleniyorum. Unvandan yürüyeceksen o kadar eminsen eşit falan karıştırmadan yazacaksın. Yok bence denklerdir diyorsan da unvan şovu yapmayacaksın.
2 karakterin de diğer haki türlerindeki yetkinliklerini bilmediğim için şuan da yorum yapamıyorum maalesef.

Bende Mihawk'ın,Shanks'ten güçlü olduğunu düşünmüyorum ama senin kadar net bir söylemde de bulunamıyorum.

Oda Mihawk'ın,Shanks'ten güçlü olabileceğinin temellerini bu bölümle birlikte ortaya koydu.Gerisi Oda'da.

Bakıp göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık