Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne son demi la gömdük artık onu. xD Tek şansı Nika ama Smoker Oda gibi torpil yapmaz ona. :D
Croco şu an Mihawk'tan somut bir şeyler bekliyor, elbet o da olacak. O zaman aramızdaki bahsin kazananı net olarak, kaçamyacağı şekilde belli olur. O zaman cezalandıracağım.
"Crocodile fanı olarak" ne lan. Adam akacak görününce, sen son demlerini yaşama da...

Bu arada "KF'den giderim" diyen sendin olası kötü bir durumda kalırsa fanı olduğun karakter, ben değil unutma. ;)

Ben her zaman buradayım. :D
Tamam, ödül günü geldiği gibi, Mihawk'ın gücünü şaibeye yer bırakmayacak şekilde ortaya koyacağı gün de gelecek. O zaman da buraca olacağım :D

Power bir çok anlama gelir Hasan, sen ki Zoro'nun lafına en şekil duruş demişsin bunu mu çıkaramıyorsun.

Yani durup düşünüyorsun sonra Marine eri kesti diye yonkoudan fazla ödül almış Mihawk çıkarımı yapıyorsun bir de ciddi ciddi tartışacak mıyız seninle :oleyo2:

Shanks kılıçustası mı mesela ?
Dövüştüklerinde kılıçustaları hakilerini kapatırlar mı ?
Haki gücü kılıç yeteneği değil mi ?
Fiziksel güç ne mesela ?

Son dönem saçmalığın dibinı sıyırdınız.

Bir tane ünlü bir lafı vardır Sherlock'un tanrı ile ilgili sizin olayınız da ona benziyor.

Mihawk'ın Shanks'dan üstün yada denk olmasını yada yonkou gücünde olmasını aklınız almadığından bu ihtimal hariç diğer tüm ihtimalleri saçmalıklarına rağmen etrafa atıp duruyorsunuz. belki 10-15 yıl önce olsa enerjimiz olurdu üç beş kelam etmek için ama yeter da biz de yaşlandık artık.

Bu sohbetim de burada biter gidip yemek yiyeceğim, kıymalı nohut yaptım :utan:
Afiyet olsun.:D

Dof savunmaya korkuyorum diyen Dofçu mu olur? Lobiyi sahiplenme boş yere. Düz kilıçcisin sen, bu gerçekle barış artık @Millennium Wizard
Ne zaman demişim la öyle birşey ? O kadar savunduk ki yüzlerce sırtlan tepemize bindiği zaman bile geri adım atmadık şimdi mi atacağız.Sen beni Tiksav ile artyomdh falan kendi hurdacı tayfanla karıştırıyorsun galiba :D

@Siyah Ateş Tamam deyip geçiştirme cevap ver. :D

Karakter kötü bir durumda çıkarsa forumdan kaçıcam dedin mi demedin mi? :D

Onun dışında gücüne şaibe bırakmayacak dediğin ne seviye onu merak ediyorum? Kimi indirecek bu adam sence?

Kaçmasın da senin gibi şamaroğlanı mı olsun o saatten sonra ? :D
Croc da dediğim her konuda haklı çıktım lan ne sayıkliyorsun sen? Zamanında ne hikâyeler anlattın Dressrosa sonrası Genel tartışma konularına gitsek neler neler çıkacak kim bilir. Hala konuşuyorsun ya sen helal olsun...

Dof'un adam yerine konmadığını anladığın gün adam hakkında yazmayı bile bıraktın. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık