Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi tabi evet aynen o :ehe:

Buggy de Mihawk'dan daha güçlü ama Marine eri kesiyor diye Mihawk'a daha fazla ödül vermişler :hhh:
Buggy'nin Mihawk'tan daha güçlü olduğunu onu emrine alacak gücü olduğunu bunların ödülünü açıklayan adam diyor. Yine algı peşindesin. Bu gerçek seni sinir ediyor bazı fikirlerine hasar açıyor diye kendi kendine bile algı kasıp kandırmaya çalışıyon.:D

Mihawk'ın saldırı gücünü her ne kadar bilsekte kendisine karşı yapılan saldırıyı ne derecede tutabileceğini bilmiyoruz.

Örneğin Kaido,Mihawk'a kral haki eklenmiş balyoz saldırılarından kullansa Mihawk ne derece bu saldırıları tutabilecek?

Eğer ki kral hakili saldırıları Mihawk tutabilmeyi başarırsa Mihawk'ı Shanks'ın önünde tutarım ancak tutamazsa o zaman saldırı gücü ne kadar yüksek olursa olsun Shanks'ın Mihawk'tan daha üstün olabilme olanağı oluyor.

Adamın bir vs'sini görebilseydim yorum yapabilirdim ama şuanda net Mihawk>Shanks diyemiyorum.

Veya Shanks>Mihawk gibi birşey de diyemiyorum.
İkisinin de dayanıklılığını bilmiyoruz ki, Shanksin kaptanı 2 bıçağa öldü, buna karşın Kaido ve BMye bıçak girmiyor. Görünene göre Shanks ve Mihawk da iki bıçağa ölebilir. Çelimsiz görünüşleri var. Shanks k hakiyle darbeden kaçıyor, Mihawk şahin gözleriyle. Mihawk >= Shanks anlayacağın. :)

Buggy'nin Mihawk'tan daha güçlü olduğunu onu emrine alacak gücü olduğunu bunların ödülünü açıklayan adam diyor. Yine algı peşindesin. Bu gerçek seni sinir ediyor bazı fikirlerine hasar açıyor diye kendi kendine bile algı kasıp kandırmaya çalışıyon.:D
Son dönem öne sürdüğün fikirler hepsi birbirinden absürt.

Şey de dedin mi son dönem. Kılıçustaları savaşırken hakilerini kapatır :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık