Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne yapıyorsun öyle ya ?

Şeytan azapta gerek :artiz:
Yok yau, adam ilk gün tamam Mihawk imparatordur dedi, ben nasıl cezalandırayım bu adamı.

Hem sadece Jacques değil, daha bahse girip gündeme getirmediğim adamlar var, bir çoğunu da unuttum. Kf'de cezalandırmayı düşündüğüm şu an için tek adam @Sir Crocodile , bahse girseydi @Erkan12 'yi de keyfle cezalandırırdım, sayısız kez Erkan'a bahse girmeyi teklif ettim, o toplara girmiyor. :D

Biliyorsun ki Zoro'nun on KK gücündeki Ryuuma'yı geçme ihtimali de var. Çek hemen bir tık altını Sanji'ye, hayırlı işler.
Luffy:joy boy
Zoro:Ryuuma
Sanji:belirsiz
Acaba oda sanjiyi 800yıllık zamanda kimin yerine koycak(koymayada bilir yani oda Sanjiyi ne kadar hep 3.adam yapsada şuan 4.adam oldu ve geçmiştede Sanjiye ve Sanji fanlarına çektirdikleri ortada oda'nın seride en sevmediği karakter Sanji heralde)

Yok yau, adam ilk gün tamam Mihawk imparatordur dedi, ben nasıl cezalandırayım bu adamı.

Hem sadece Jacques değil, daha bahse girip gündeme getirmediğim adamlar var, bir çoğunu da unuttum. Kf'de cezalandırmayı düşündüğüm şu an için tek adam @Sir Crocodile , bahse girseydi @Erkan12 'yi de keyfle cezalandırırdım, sayısız kez Erkan'a bahse girmeyi teklif ettim, o toplara girmiyor. :D
Böyle bir iddiayı benle girseydi her sabah denetimli serbestlikteki mahkumlar gibi imzalı özrünü alırdım :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık