Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ın saldırı gücünü her ne kadar bilsekte kendisine karşı yapılan saldırıyı ne derecede tutabileceğini bilmiyoruz.

Örneğin Kaido,Mihawk'a kral haki eklenmiş balyoz saldırılarından kullansa Mihawk ne derece bu saldırıları tutabilecek?

Eğer ki kral hakili saldırıları Mihawk tutabilmeyi başarırsa Mihawk'ı Shanks'ın önünde tutarım ancak tutamazsa o zaman saldırı gücü ne kadar yüksek olursa olsun Shanks'ın Mihawk'tan daha üstün olabilme olanağı oluyor.

Adamın bir vs'sini görebilseydim yorum yapabilirdim ama şuanda net Mihawk>Shanks diyemiyorum.

Veya Shanks>Mihawk gibi birşey de diyemiyorum.

Shanks>Mihawk gibi birşey de diyemiyorum.
Shanks > Mihawk diyorum. Aksi senaryoda da çıkacakları maksimum denk olmak. Eşitlerdir deyip kendini sağlama alan ileri görüşlü kardeşlerimi görüyorum ama ara ara unvandan yürüdüklerini görünce hüzünleniyorum. Unvandan yürüyeceksen o kadar eminsen eşit falan karıştırmadan yazacaksın. Yok bence denklerdir diyorsan da unvan şovu yapmayacaksın.

Şimdi sen böyle deyince en olmadı Sanji Zoro'nın bir tık altıyken ve Mihawk'ı geçmiş Zoro her türlü Mihawk'ın bir tık üstü olacakken Sanji = Mihawk oluyor bu denklemde. E Mihawkçılar Mihawk'a yonko gözüyle baktıklarına göre de seri sonu Sanji = Yonko diyebiliriz. Hayırlı işler
Sanji istese KK olurmuş diyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık