Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1k berrilik chopper 3.000.000k lık buggy yi döver o yüzden ödüller ile güçler orantısı yok gözümde :sapkali:

Not: güzel teori olurmuş iyi makarası olurdu :oleyo2:

Zoro ödülü az diyenler neye göre diyor anlamış değilim,adam cake adasında yoktu ve oradaki ödül artışından faydalanamadı.Ona rağmen ödülü 1.1b olmuş,bence çok iyi.
Birde söyleye söyleye dilimde tüy bitti ama bu bölüm bunu destekleyen bir şey de yaşandı,arkadaşlar bu donanma aptal.Bu organizasyon hakkında ileride büyük işler yapacak tarzı bir fikriniz varsa olmasın bence.Hem nika meyvesinde hem buggy'nin yonkou olmasında batırdılar.

Şu an Robin'in ödülü ile Ace'in ödülü hakkını görüşlerimi düşünüyordum.:D
Ace'in sende açtığı yanık ne zaman son bulacak ben de onu düşünüyorum :ehe:

Bu kadar çok vurgun yeyip kuyruğu dik tutmana bayılıyorum ama.

Mihawk yonkou gücünde yoktur değil mi şunu yaz da, çıkar göster dediğinde göstereyim sana :hhh:

Bu mantıkla Devrimcilerin 2. adamının ödülü çok önceden çok çok çok daha yüksek olmalıydı.
Yani bu ateş üfleyerek sönmez, zorlama :hhh: .
Devrimcilerin ''2.adamı'' kendin söylemişsin, Sabo'nun şimdi ki yeni ödülünü göreceksin, ondan sonra ''2.adamı'' kıyaslarsın.

Mihawk ile Dragon kıyaslanır halde, Sabo değil. :)

Kaido ile King arasında veya Big mom ile Katakuri arasında kelle ödülü farkı ortada.

Dragon ile Mihawk yarışır, Sabo'nun denizci avcısı unvanı yok, sadece 2.adam, Mihawk'ın 2. adamı gibi bir şey olmalı. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 41)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık