Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne anlattın yani şimdi ''Mihawk'', Croco ödülünde gaza gelmediysen o zaman Mihawk'ta da gaza gelme diyorum. :)

Zaten gelmedim. Olması gereken oydu. Luffy ve ekibi az ödül aldı bu duruma göre. Yani kendin çalıp kendin oynuyorsun. Benim bu bölüme sevinme nedenim, Mihawk'ın böyle bir oluşum kurma çabasında olmasıydı ki, öyle olmadığı ortaya çıktı. Yaptığı işlerden bahsedildi, loncaya davet edildiği söylendi. Liderin Buggy olmadığı, öyle sanıldığı hatta yanlışlıkla Yonko yapıldığı söylendi.

Yani senin ve senin gibi Mihawk haterların gülerek yazdığı her şeyin tam tersi çıktı.

Ben en az 3 milyar beklemeyen Mihawk fanları samimi değil demiştim. Verdiğin ornekler Mihawk'ın konulduğu seviyeden çok uzak. Mihawk'ı Shanks'in önüne hatta Kaido'nun önüne koyanlar için 2 Milyar samimi gelmiyor hacı.
Mihawk fanı değilim ama mihawkl yonkou diyen ve 2.5 milyar bekleyen birisi olarak cevap yazmam gerekirse

1. Mihawk kaptan değil. O yüzden diğet yonkoulardan epey düşük olmalıydı.

2. Luffy seri sonu ödülü 5.600 6.000 civarı bekliyordum. Zoro'nun ödülü de genelde Luffy'nin yarısına yakın oluyor en fazla. O yüzden Zoro da 3.000 civarı olurdu Mihawk da doğal olarak 2.500 falan olurdu

Buluşma olduğunda @Mihawk'ın çıkıp @Sir Crocodile'a "kardeşim çaylar nerde kaldı"demesi yok mu ? :hhh:
Bunu Croc der ama Mihawk diyemez sende bunu iyi biliyorsun aslında. Croc'un Mihawk'a nasil bir şeyler söyleyeceğini bekleyip göreceğiz. :ehe:

Mihawk'ın yanında durdular 30 senede gelemededikleri seviyeye geldiler :hhh:
Aynen bana şuradan bi touch blue alsana ya. :hhh:

Zaten gelmedim. Olması gereken oydu. Luffy ve ekibi az ödül aldı bu duruma göre. Yani kendin çalıp kendin oynuyorsun. Benim bu bölüme sevinme nedenim, Mihawk'ın böyle bir oluşum kurma çabasında olmasıydı ki, öyle olmadığı ortaya çıktı. Yaptığı işlerden bahsedildi, loncaya davet edildiği söylendi. Liderin Buggy olmadığı, öyle sanıldığı hatta yanlışlıkla Yonko yapıldığı söylendi.

Yani senin ve senin gibi Mihawk haterların gülerek yazdığı her şey tam tersiz çıktı.
Sen bana gelip okumamışsın diyorsun spoiler'ı kendin okumamışsın, anlamadım ki ne diyorsun, yanlışlıkla dediğin önceki spoiler diyorum, diğerinde ortada duruyor diye seçmişler yanlışlıktan bahsetmiyor diyor, söylediğimi yapıştırıyorum:

Kaido'nun olduğu bir ortamda Buggy seçilemez.
Shanks'ın olduğu bir ortamda Buggy seçilemez.
BB'nin olduğu veya BM'nin olduğu bir ortamda Buggy seçilemez.
Mihawk'ın olduğu ortamda Buggy seçildi, sırf ortada duruyor diye, çünkü yakın seviye diye düşünüldü.

Siz Mihawk fanları da Buggy'yi Yonko yaptı diyip duruyordunuz, öyle bir şey olmadığı ortaya çıktı. İki korsan arasından Buggy seçilmiş, hiç Buggy'nin Mihawk sayesinde Yonko olduğu yazıyor mu? Yazmıyor, demek ki söylediğiniz herşeyin tersi çıktı diyeyim bende. :)

Nerede Spoiler'da yazıyor ''Buggy, Mihawk sayesinde Yonko oldu'' siz bunu diyip durdunuz, çıktı mı böyle bir şey? Yok. Ödüle seviniyorsunuz sadece, aynı ödüle bakarsak Crocodile'da Zoro'dan güçlü oluyor size göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 69)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık