Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen gel defalarca kez bigmom ile savaş, yetmesin bigmomu kullanarak diğer bir yonkounun hapis sistemini düzenini yık at, yine yetmesin o zalım virüsü yok et dost düşman herkesin hayatını kurtar, yine yetmesin rakun değilim diye yonkou sol kolunu da tokatla hemde sanjiden önce ama verdikleri ödüle bak Allah aşkına. Pamuk şeker enflasyon karşısında uçtu gitti ama benim choppırım bir pamuk şeker kadar etmedi. Kaç beri ulan bir pamul şeker

Yorum yazıldı mı bilmiyorum, One Piece Z filminde amiralin kolunu alan Shichibukai diye bir şey geçiyordu. Mihawk Marine Hunter lakabını Z'nin kolunu kestikten sonra almış olabilir. Ödülünün niye bu kadar yüksek olmasının sebebi budur belki.

Hatta Shichibukai sistemi Mihawk'ı dizginlemek için getirildiyse şaşırmam. :D

La adam daha ne yapsın yıllarca pasif halde dururken bir anda ödülü 3,6 milyar oldu ki bunu kimseyi yenmeden yaptı. Teach o kadar iki meyve yedi gitti Impel Down'u bastı Magellan'ı ortaklaşa yendiler sonra Marco ve yanındakileri yendi sonra Beyazsakal'ın adalarına çöktü hatta Im'ın elinde tuttuğu posterlerde bile resmi vardı ama ödülü 2,2 Milyar. Mihawk'ın olası adalara çöktüğü Impel Down'u bastığı bir senaryoda ödülü 4 milyarı zaten aşar. Zaten şuan mevcut yonkouların üçünden daha yüksek ödüle sahip. Bu adam güçlü uzatmaya gerek yok.

Hatta olası Cross Guild olayında Buggy yerine Mihawk olarak lider olarak resmedilse ödülü daha yüksek olacak. Belki 4 Milyarı aşacak.

Zoro havada karada Croco'yu alır. OP okuyan zaten ödüllerin ederini az çok biliyor. Kaido indiren Luffy'e verilen ödül ortada. O yüzden ödüller üzerinden fanlık vurgusu yapman bana sökmez. Sadece gülücük koyarak tartışmayı kazandığını düşünürsün.
Ne anlattın yani şimdi ''Mihawk'', Croco ödülünde gaza gelmediysen o zaman Mihawk ödülünde de gaza gelme diyorum. :) Hepsinin ederini göreceğiz yakında, Buggy 3 milyar ediyor aynı oluşum içerisinde, onlar için olay bu.

La adam daha ne yapsın yıllarca pasif halde dururken bir anda ödülü 3,6 milyar oldu ki bunu kimseyi yenmeden yaptı. Teach o kadar iki meyve yedi gitti Impel Down'u bastı Magellan'ı ortaklaşa yendiler sonra Marco ve yanındakileri yendi sonra Beyazsakal'ın adalarına çöktü hatta Im'ın elinde tuttuğu posterlerde bile resmi vardı ama ödülü 2,2 Milyar. Mihawk'ın olası adalara çöktüğü Impel Down'u bastığı bir senaryoda ödülü 4 milyarı zaten aşar. Zaten şuan mevcut yonkouların üçünden daha yüksek ödüle sahip. Bu adam güçlü uzatmaya gerek yok.

Hatta olası Cross Guild olayında Buggy yerine Mihawk olarak lider olarak resmedilse ödülü daha yüksek olacak. Belki 4 Milyarı aşacak.
Ama o caman ben patlamij oluyoom :agla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 73)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık