Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasakal'ın Yonkou ödülü dolayısıyla Mihawk'ı 2 milyara yakın bekliyordum. Ancak bu tek takıldığı durumdaydı. Yine de tam teşekküllü bir yonkou oluşumu olmamalarına rağmen, oradaki en güçlü olarak 3.6 milyar gibi bir rakam beni de şaşırttı. Yonkou seviyesiymiş demek ki.
Yine de bunlara rağmen daha da şaşırtıcı olanı Croco'nun ödülü oldu.
Şimdi bu Cross Guild bir yonkou oluşumu da değil. Tam bir hiyerarşi yok. Birbirlerinin ödüllerine etkileri tabi ki olur da, Yonkou'nun tüm tayfanın ödülünü etkilemesi kadar etkili de değildir bence.
Bu spoiler doğruysa Croco hakkında yanılmışız demektir. Yani 2 milyara yakın bir ödüle sahip biri, şartlar ne olursa olsun minimum sağ koldur.
Sevgili Saitama sen zaten Mihawk'ın yonkou olabileceğine açık kapı bırakan biriydin tasdiklenmiş oldu senin için sadece.

Croco konusunda haklısın. Mf'de zaten çok başka çizilmişti. Şimdi güç dengeleri değişip çıta yukarı çıkınca Croco'ya da bir güncelleme gelmiş. Meyve kullanımı zaten bu seride top 20 içinde olan bir karakterdi. Haki yönüyle de sağlam çizilebilir. Dediğin gibi sağ koldan aşağısı saçma olur bu saatten sonra.

Doğru yanlış hatırlamışım o depremin nasıl geldiğini ama bir şeyi değiştirmiyor bu. Deprem gibi fiziksel yıkıcı bir hasarı olan saldırının şiddetinden bağımsız orası yıkılmasın diye birlikte durdurmuş olmaları tek başına yapamayacaklarını göstermez, sadece Beyazsakalı ne kadar ciddiye aldıklarını gösterir. Ayrıca zehir fiziksel olarak şiddetli bir şey değil, temas ettikten sonra başlıyor asıl olayı. Yani bu yaptıkları hareket ile zehri çok daha kolay durdururlar.
Tamam ben durdururlar belki diyorum (yine de kesin değil çünkü şok dalgası ile sıvı zehir farklı şeyler) ama 3 kişi birden dövüşecekler diyen yok ki, sen gelmiş 3 kişi yaptıkları bir şeyi 1 kişi de yapabilir diyorsun, bu dediğin saçma ben buna itiraz ediyorum.

Ayrıca Yami BB'den örnek verdim, WB uzaktan deprem attı aynı şekil, BB'ye bir şey olmadı, sonra karanlıkla tuttu, bisento yedi, sonra bir daha deprem yedi vesaire. Magellan'ın zehrini yersen geri dönüş olmuyor, bu sebepten hem durdurması daha zor hem farklı tarz saldırılar, sıvıyı sürekli bariyerle dışarıda tutamazsın sonuçta Barto'nun sürekli açık kalan bariyeri değil ki bu, bir kere bariyer darbesi yapıyor sonra bitiyor üstelik Haki kullanma sınırı da var sürekli Haki kullanması da Haki'sinin bitmesine yol açabilir Barto bariyeri gibi sürekli açık kalması çok zor. Sıvıyı bloklamak şok dalgasını bloklamaktan farklı bir şey kaldı ki 1 kişinin yapacağı bariyer çok daha ufak olacak.

Sevgili Saitama sen zaten Mihawk'ın yonkou olabileceğine açık kapı bırakan biriydin tasdiklenmiş oldu senin için sadece.

Croco konusunda haklısın. Mf'de zaten çok başka çizilmişti. Şimdi güç dengeleri değişip çıta yukarı çıkınca Croco'ya da bir güncelleme gelmiş. Meyve kullanımı zaten bu seride top 20 içinde olan bir karakterdi. Haki yönüyle de sağlam çizilebilir. Dediğin gibi sağ koldan aşağısı saçma olur bu saatten sonra.
Mihawk'ı amiralden güçlü bekliyordum hep, Oden'den güçlüdür de dedim. Hatta Mihawk ve Shanks'ı WB-Roger gibi denk çizecek de dedim. Zaman zaman gel gitler yaşattı bu Oda ama genel manada böyle bakıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık