Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler’da ‘’was known’’ dendiği için Mihawk’ın geçmişteki lakabı marine hunter çıkacak büyük ihtimal. Pirate Hunter Zoro gibi. Son zamanlarda verilen bir lakap değil yani.
Öyle olsa da o da güce yazıyor. Sonuçta tek başına yaptı onları yanında biriyle yapmadı. Bir de ne zaman yaptığına bağlı bunu Zoro ilk zamanlarında yaptıysa şu anki ödülünü çok etkilemez.

Bunun sebebi Karasakal'ın 2.2 lik ödülüydü, Mihawk'ın da tek takılacağını varsayarak 2'nin altında olması lazım dedik. Bu mantığı kurmanın nesi yanlıştı? Bunu biliyorsun bence ama işine böylesi geliyor. Mihawk'ı Yonkou seviyesi kabul ettin yani öyle mi?
İyi o zaman herkesin bir mantığı var kendini öyle savunsun. Teach ile bir değil bu olay. Teach bir Yonko indirerek Yonko olmadı. Önümüzde diğer Yonkou ödülleri var. Ayrıca Mihawk herkesten güçlü bir efsane olarak anlatılıyor Kaido BM önüne koyuluyordu. Durum buyken ödülünü 1-2 Milyarda tutmak ileriye yönelik bir hamledir. Fazla havadan uçmayalım büyük patlamayalımdır.

Ne oldu kıskandın mı like attık diye? :) Sana da atarız o kadar özendiysen.

Patlamanın delili yazıldı zaten: Crocodile > Zoro'yu kabul etmeyenler, Mihawk'ı gelmiş Yonko seviyesi ilan ediyor, buna cevap veremiyorsan patladın demektir. :)
Ben Luffy'nin ödülü hakettiğinden çok az olduğu için, tayfaya da bu durumun yansımasını doğal karşılıyorum. Croco'nun ödülünü ise hem iade itibarı hem de Mihawk'ın etkisi olarak yorumluyorum. Senin açıklayamayacağın asıl mevzu ise, Cross Guild'teki üç kişinin toplam ödülü. Bir sebeple onlara bu ödül verildi, isterse marine katletsinler farketmez. Büyük tehdit olmasalar amiral gönderip temizletirler. Sen Mihawk ancak sağ kol eder derken, Vista deyip dururken şimdi patlamamış mı oldun? Onu açıkla önce.

Dünya'da ki enflasyon artışı son ödülleride etklilemiş belli ki...:flaugh:

Bu arada Croco Boy Sables saldırısına haki eklemeyi öğrendi mi acaba...

İyi o zaman herkesin bir mantığı var kendini öyle savunsun. Teach ile bir değil bu olay. Teach bir Yonko indirerek Yonko olmadı. Önümüzde diğer Yonkou ödülleri var. Ayrıca Mihawk herkesten güçlü bir efsane olarak anlatılıyor Kaido BM önüne koyuluyordu. Durum buyken ödülünü 1-2 Milyarda tutmak ileriye yönelik bir hamledir. Fazla havadan uçmayalım büyük patlamayalımdır.
Patlamayalımla alakası yok. Luffy'nin ödülü hep hakettiğinden azdı. Sabo'ya 500 milyon biçilmişti. Ne dememiz lazımdı yani? En sağlam sağ kolu 1.5 milyar civarı beklediğimiz bir dönemde, tek başına 2 milyara yakın bekliyorum dedim. Samimi görüşüm de buydu.

Bunun sebebi Karasakal'ın 2.2 lik ödülüydü, Mihawk'ın da tek takılacağını varsayarak 2'nin altında olması lazım dedik. Bu mantığı kurmanın nesi yanlıştı? Bunu biliyorsun bence ama işine böylesi geliyor. Mihawk'ı Yonkou seviyesi kabul ettin yani öyle mi?
Demek ki siz daha Mihawk'ı tanımıyormuşsunuz ya da ödülü düşük çıkar diye bahane hazırlıyormuşsunuz, Mihawk tek takılıyor diye bir şey yok adam ''denizci avcısı'' çıktı. Croco'nun Zoro'yu geçtiği yerde, ''denizci avcısı'' Mihawk'ın yine de Shanks'tan düşük ödül alması Yonko seviyesi olmadığını gösteriyor, nasıl Kid ve Law değilse.

Hak etti. 2 bölüm önce Mihawk sol kol len, bana çay getir len, Croco kimseyle ortak olmaz len diyordu.

Bu bölüm Croco'nun Buggy ile ortaklık yaptığı, güçleri yetmeyince Mihawk'a yanladıkları ortaya çıktı.

Asıl çaycı da kendisiymiş.
-Lo bagiy
-Ney
-Lo Marine eski shici avuna çıhmiştir ne yapacah?
-Valla bilmeyem ben koramiral görsem ruhu teslim ederem.
-Ula ikimiz de Luffy'den bi dünya dayah yemiş adamlarıh ortah nohtamız varıdır diye senle beraberlik yapmışam da bu bizi aşar bi daha hapse girmek istemiyrem ha ne yapsah ki
...
..
.
-Mihowk abey!
-Buyrun?
-Abey bi meramımız varı da bize iki dahha ayrabilecen mi?
-Dinliyorum?
-Abey biz kendi aramızda mahallecek bir çapsız birlih kurmuşah; ama duyduh ki eski shichileri avlamaya başlamışlar abey gözünün yağını g... po... yiyem bize yardım et 30 senedir korsanız 15 yaşında çocuh madara etti hapse girdih abe bizi kurtar
-Benden ne yapmamı bekliyorsunuz?
-Abey yanımızda dur yeter gostermelih de olsa vallaha çay yaaaparam kahve yapaaram şarap getirireem her türlü ayak işini yaparam abey yeter ki gel.

Ben Luffy'nin ödülü hakettiğinden çok az olduğu için, tayfaya da bu durumun yansımasını doğal karşılıyorum. Croco'nun ödülünü ise hem iade itibarı hem de Mihawk'ın etkisi olarak yorumluyorum. Senin açıklayamayacağın asıl mevzu ise, Cross Guild'teki üç kişinin toplam ödülü. Bir sebeple onlara bu ödül verildi, isterse marine katletsinler farketmez. Büyük tehdit olmasalar amiral gönderip temizletirler. Sen Mihawk ancak sağ kol eder derken, Vista deyip dururken şimdi patlamamış mı oldun? Onu açıkla önce.
1- Zoro Yonko sağ kolu değil mi?
2- Zoro sağ kol olarak tokatlamayacak mı Mihawk'ı?
3- Daha o zaman daha halen ne inkar ediyorsunuz? :)

Mihawk, sağ kol tarafından tokatlanacak birisi, ya Zoro, ya da belki Shiryu.

Denizci katletsinler ne demek farketmez?

Ödülü verenler denizciler,

Sen gelmiş ödülü verenleri katledenlerin daha yüksek ödül almayacağını mı söylüyorsun? Bir korsan hükümeti hedef alırsa tabii ki daha yüksek ödül alacak, Mihawk'ın 3 milyardan biraz yüksek olması ''denizci avcısı'' olmasıyla ilgiliymiş demek ki, Kid ve Law 3 milyar ediyorsa, ''denizci avcısı'' olan Mihawk az biraz yüksek olsun, yine de Shanks'a eşit değil.

Demek ki siz daha Mihawk'ı tanımıyormuşsunuz ya da ödülü düşük çıkar diye bahane hazırlıyormuşsunuz, Mihawk tek takılıyor diye bir şey yok adam ''denizci avcısı'' çıktı. Croco'nun Zoro'yu geçtiği yerde, ''denizci avcısı'' Mihawk'ın yine de Shanks'tan düşük ödül alması Yonko seviyesi olmadığını gösteriyor, nasıl Kid ve Law değilse.
Yani sen Cross Guild'teki toplam 8.5 milyarlık ödülü neye bağlıyorsun? Denizci eri avladıkları için böyle bir ödül mü verilir?
Mihawk'ın tek takılacağını varsayarak tahminde bulundum diyorum. Denizci avcısı ünvanını yeni duyduk. Benim tahminim en az 1-2 yıllık.
Mihawk hakkında yonkou etmez diyorsun, Vista mı ediyor? En fazla sağ kol mu ediyor? Bu ödülü açıklamak için, senin iddiandan çok daha güçlü olduğunu kabul etmen gerek. En azından Mihawk, orijinal amiral üçlüsü seviyesinde demen lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 75)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık