Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1057 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP evrenindeki en hafif karakter Katakuri, hiç ağırlığı yok. Anası sallamaz, kenara çekil der, bacısı sallamaz, abisi ben varken o kim der. Ryo, Kaido burda olsa buraya gelmezdim, onun caydırıcılığı vardı diyor. Katakuri'nin caydırıcılığı 0. Germa ikilisi Katakurinin orda olduğunu bile bile ellerini kollarını sallayarak geri geliyorlar, iki kardeşlerini kurtarıyorlar, bir de vs atıyorlar. Tam bir vasıfsızlık abidesi. Jack'in 10'da 1'i etmez. Croco'ya bile abi diyen olur, buna olmaz. :)

OP evrenindeki en hafif karakter Katakuri, hiç ağırlığı yok. Anası sallamaz, kenara çekil der, bacısı sallamaz, abisi ben varken o kim der. Ryo, Kaido burda olsa buraya gelmezdim, onun caydırıcılığı vardı diyor. Katakuri'nin caydırıcılığı 0. Germa ikilisi Katakurinin orda olduğunu bile bile ellerini kollarını sallayarak geri geliyorlar, iki kardeşlerini kurtarıyorlar, bir de vs atıyorlar. Tam bir vasıfsızlık abidesi. Jack'in 10'da 1'i etmez. Croco'ya bile abi diyen olur, buna olmaz. :)
Adama giydirilen rol bu, müracaat Oda'ya pilis :p Yonkou sağ kolunun ağırlığını yok eden Oda'ya ne desek az:mad:

Bir insan hiç mi değişmez... :S

Sana kalsa Belamy Crocodile'ı alıyordu zamanında, bunu savunan biri olarak şu yorumları atıyorsun ya hala... :D
Daha neler neler dedin de anlatmaya gerek yok seni bilen biliyor zaten... :S

Bence bu ada'dan ayrılma sayfalarını bundan bir önce ki manga sayısında 2 sayfa fazla çizip oraya işleseydi şuan ki sayıda da yolculuğu gösterseydi veya dünyada ki olayları neyse artık daha iyi olurdu.

2 Sayfa bence yeterli olurdu şerit paneller şeklinde nasıl adlandırılır bilmiyorum panaroma şekilde satır satır çizimlerle kesitlerle inse 2 sayfa da bitirebilir. Bize işkence resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık